HANA-F della Baia Azzurra - JCh.RO, H, CZ, SK

Číslo zápisu: 
SPKP 1321 ROI 16/82495
Narozen: 
Pátek, 25. Březen 2016
Pohlaví: 
fena
Barva: 
žlutá
HANA-F della Baia Azzurra

NEGROMANTE-T du Cuir d'Arabie - CIB, Ch.Fr, It, JCh.Fr
žíhaná
ROI

NEGROMANTE-T du Cuir d'Arabie - CIB, Ch.Fr, It, JCh.Fr

GILMOUR du Domaine des Hautes Plaines - Ch.Fr, JCh.Lux
žíhaná
LOF2DAL 073530/094000

GILMOUR du Domaine des Hautes Plaines - Ch.Fr, JCh.Lux

ALBATROS Fontlaymer - Ch.Fr, Esp
žíhaná
LOE 1600198

ALBATROS Fontlaymer - Ch.Fr, Esp

SATCHMO des Terres de la Rairie - Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 058608/07845

SATCHMO des Terres de la Rairie - Ch.Fr

THESSA des Terres de la Rairie - Ch.Fr, P, E
žíhaná
LOE 1378829

THESSA des Terres de la Rairie - Ch.Fr, P, E

CARMEN du Domaine des Hautes Plaines
LOF 068702

BALANCIAGA - Ch.It
žlutá
ROI 11/26814

BALANCIAGA - Ch.It

BROOKLYN d'Iskandar
žlutá
LOF2DAL 066812/08699

BROOKLYN d'Iskandar

UBERT des Princes de Cocagne - Ch.FR
žíhaná
LOF2DAL 63476/8319

UBERT des Princes de Cocagne - Ch.FR

THEA d'Iskandar - Ch.Fr, JCh.Lux
žlutá
LOF2DAL 59741/

THEA d'Iskandar - Ch.Fr, JCh.Lux

APPLE PAY-F
žlutá
ROI 08/94451

XIM-F di Tor Lupara
žlutá
ROI 99/155258

UNA-T della Baia Azzurra
žlutá
ROI 06/69185

CARMENCITA-F della Baia Azzurra - CIB, Ch.It
žlutá
ROI 11/77775

CARMENCITA-F della Baia Azzurra - CIB, Ch.It

ALBATROS Fontlaymer - Ch.Fr, Esp
žíhaná
LOE 1600198

ALBATROS Fontlaymer - Ch.Fr, Esp

SATCHMO des Terres de la Rairie - Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 058608/07845

SATCHMO des Terres de la Rairie - Ch.Fr

ODAIM des Terres de la Rairie - Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 053450/07207

ODAIM des Terres de la Rairie - Ch.Fr

UNITÉ Bonoda
žíhaná
CMKU/ND/15 703/99 LOF

UNITÉ Bonoda

THESSA des Terres de la Rairie - Ch.Fr, P, E
žíhaná
LOE 1378829

THESSA des Terres de la Rairie - Ch.Fr, P, E

RAIRY des Terres de la Rairie
žlutá
LOF2DAL 057353/07645

RAIRY des Terres de la Rairie

ORATZIE des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr.
žíhaná
LOF2DAL 052489/8952

ORATZIE des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr.

TAN JINGER della Baia Azzurra - CIB, Ch.It
žlutá
LOI 05/106176

TAN JINGER della Baia Azzurra - CIB, Ch.It

RIFIFI des Terres de la Rairie - CIB, Ch.A, SK, Slo, Chor, H
žíhaná
ÖHZB/DD 4554

RIFIFI des Terres de la Rairie - CIB, Ch.A, SK, Slo, Chor, H

NONE BUT YOU des Terres de la Rairie
žlutá
LOF2DAL 051906/06982

NONE BUT YOU des Terres de la Rairie

MOUDJAHIDDINE des Brumes de la Valle du Cher
žíhaná
LOF 050000/08610

QUEENCY della Baia Azzurra
žlutá
LOI

QUEENCY della Baia Azzurra

RIKS MAAL de la Benjamine
žíhaná
LOI 02/53295

RIKS MAAL de la Benjamine

N'DRANGHETA della Baia Azzurra
žlutá
LOI 00/61623

Výstava Třída Ocenění
XLIX. Klubová výstava Šafránkův mlýn 18. 08. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav (CZ) - černá, Adlt Vladimír (CZ) - skvrnitá, Abad Jose Garcia (E) - žlutá, žíhaná, Neugel Michael (CH) - modrá vítězů VD2
CAC Nowy Targ - PL 15. 07. 2018 rozhodčí Król Pietr - PL šampionů V1 CWC Best female BOB
CAC Nowy Targ - PL 14. 07. 2018 rozhodčí Rogowská Anna - PL šampionů V1 CWC Best female BOB
CACIB Velká Ida - SK 08. 07. 2018 rozhodčí Csaba Pettko - H šampionů V2 r.CAC res.CACIB
CACIB Velká Ida - SK 07. 07. 2018 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC CACIB
CACIB Nitra - SK 10. 06. 2018 rozhodčí Mellin Charlotta - SE šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 09. 06. 2018 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 08. 06. 2018 rozhodčí Senashenko Ekaterina - RU šampionů V1 CAC CACIB BOB
KV Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL, Mignot Gerard - Fr šampionů V1 CAC Klubový vítěz H 2018 BOB BIS III.
CACIB Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Szilvasvarad - H 19. 05. 2018 rozhodčí Nandor Almasi - H šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Lučenec - SK 12. 05. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá otevřená V2 r.CAC
CACIB Zadar - CRO 29. 04. 2018 rozhodčí Selimovic Igor - HR otevřená V1 CAC
CACIB Zadar - CRO 28. 04. 2018 rozhodčí Rafael Malo Alcrudo - E otevřená V1 CAC res.CACIB
CS Zadar - CRO 28. 04. 2018 rozhodčí Rucker Klaus - D otevřená V1 CAC
CACIB Satu Mare - RO 22. 04. 2018 rozhodčí Pedro Ivo Santos Bispo - PT šampionů V1 CAC CACIB BOB
CAC Satu Mare - RO 21. 04. 2018 rozhodčí Galyna Kalinichenko - UA šampionů V1 CAC BF BOB
CACIB Satu Mare - RO 21. 04. 2018 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V1 CAC CACIB BOB
CAC Ostrava - CZ 08. 04. 2018 rozhodčí Vondrouš Otakar - CZ vítězů V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz CZ 2018 BOS
CACIB Nitra - SK 07. 04. 2018 rozhodčí Drudi Enrico - It šampionů V2 r.CAC
CAC Bratislava - SK 18. 02. 2018 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V2 r.CAC
CAC Bratislava - SK 17. 02. 2018 rozhodčí Vanža Sergej - SK šampionů V1 CAC VICTORY winner
CACIB Nitra - SK 11. 02. 2018 rozhodčí Szokol Erika - H šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 10. 02. 2018 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V2 ---
CACIB Brno - CZ 04. 02. 2018 rozhodčí Kvasnička Lubomír - CZ otevřená V1 CAC res.CACIB
CACIB Brno - CZ 03. 02. 2018 rozhodčí Matakovič Bojan - HR otevřená V1 CAC res.CACIB
CAC Brno - CZ 14. 01. 2018 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ mezitřída VD2
CACIB Nitra - SK 10. 12. 2017 rozhodčí Lozić Žieljko - SRB mladých V1 CAC
CACIB Nitra - SK 09. 12. 2017 rozhodčí Priehoda Marián - SK mezitřída V1 CAC
CAC Turija - SRB 01. 10. 2017 rozhodčí Antonio Di Lorenzo - NOR mezitřída V1 CAC BOB
CACIB Bočka Topola - SRB 30. 09. 2017 rozhodčí Paroci Pal - SRB mezitřída V1 CAC CACIB BOB
CAC Brno - CZ 24. 09. 2017 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 17. 09. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 16. 09. 2017 rozhodčí Vanža Sergej - SK mezitřída V1 CAC CACIB BOB
CAC Paderborn - D 03. 09. 2017 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner (D) - černá, John Mc Glynn (GB) - modrá, Yvonne McGlynn (GB) - žlutá, žíhaná, Oseli Ksenija (SVN) - skvrnitá mladých D
CAC Plavecky Štvrtok - SK 27. 08. 2017 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK otevřená V1 CAC
XLVIII. KV Hradec nad Moravicí 26. 08. 2017 rozhodčí Rücker Klaus (D) - černá, Kotík Vanda (PL) - modrá, McGlynn Yvonne (SC) - skvrnitá, McGlynn John (SC) - žlutá, žíhaná mezitřída V3
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK mezitřída V1 CAC CACIB BOB
CACIB Bratislava - SK 19. 08. 2017 rozhodčí Bíroš Milan - SK mezitřída V1 CAC CACIB BOB
KV Minsk Mazowiecki - PL 15. 07. 2017 rozhodčí Maunder Veronique - Fr, Pacheco Jose Manuel - Pt mladých V4
CACIB Brno - CZ 25. 06. 2017 rozhodčí Wagner Heiko - D mezitřída V1 CAC
KV Bojná - SK 27. 05. 2017 rozhodčí Nandor Almasi - H, .Bíroš Milan - SK (štěňata, dorost, čestná) mladých V2
CACIB Miskolc - H 14. 05. 2017 rozhodčí Korózs András - HU mladých V1 Hpj, BOJ BOB
CACIB Miskolc - H 13. 05. 2017 rozhodčí Evgeny Rozenberg - RU mladých V1 Hpj, BOJ BOB
CAC Miskolc - H 13. 05. 2017 rozhodčí Lejla Alic - BIH mladých V1 Hpj, BOJ BOB
SVP Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2017 rozhodčí Kučerová Martina - CZ mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Lučenec - SK 07. 05. 2017 rozhodčí Csaba Pettko - H mladých V1 CAJC BOS
CACIB Satu Mare - RO 22. 04. 2017 rozhodčí Bogucka Anna - PL mladých V1 CAJCL BOJ BF BOB
CAC Satu Mare - RO 22. 04. 2017 rozhodčí Alfonso Castells Lladosa - E mladých V1 CAJCL BOJ BF BOB
CACIB Praha - CZ 16. 04. 2017 rozhodčí Klobása Karel - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Bratislava - SK 02. 04. 2017 rozhodčí Matakovič Bojan - HR mladých V1 CAJC BOS
CACIB Bratislava - SK 01. 04. 2017 rozhodčí Zenious Chris - CY mladých V1 CAJC
CACIB Brno - CZ 04. 02. 2017 rozhodčí Mignot Gerard - FR mladých VD4
CACIB Nitra - SK 15. 01. 2017 rozhodčí Vanzha Sergej - SK mladých V1 CAJC BOB
CACIB Nitra - SK 14. 01. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK mladých V2
CAC Brno - CZ 08. 01. 2017 rozhodčí Krinke Milan - CZ mladých VD2
CACIB Nitra - SK 04. 12. 2016 rozhodčí Matakovič Bojan - HR dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 03. 12. 2016 rozhodčí Zaza Omarov dorostu VN2
CACIB Bratislava - SK 06. 11. 2016 rozhodčí Krinke Milan - SK dorostu N
CACIB Bratislava - SK 05. 11. 2016 rozhodčí Poltri Daniele - It dorostu VN1
CACIB Praha - CZ 30. 10. 2016 rozhodčí Kučerová Martina - CZ dorostu VN1
CACIB Praha - CZ 29. 10. 2016 rozhodčí Kvasnička Lubomír - CZ dorostu VN1
CACIB Bačka Topola - SRB 02. 10. 2016 rozhodčí Zake Ligits - LT dorostu VN2
CAC Turija - SRB 01. 10. 2016 rozhodčí Siewert Falk - D dorostu VN1
XLVII. KV Bolevec - CZ 11. 09. 2016 rozhodčí Körosz András (H) - černá, Dr.Holensteiner Horst (D) - skvrnitá, Almasi Nandor (H) - žlutá, žíhaná, Oseli - Donati Ksenija (SLO) - modrá štěňat N1
KV Bojná - SK 03. 09. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc., Sowinska Malgorzata - PL štěňat VN1
CACIB Bratislava - SK 21. 08. 2016 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK štěňat VN1
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2016 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ štěňat VN1
CACIB Mladá Boleslav - CZ 14. 08. 2016 rozhodčí Krinke Milan - CZ štěňat VN1