BEISY Beautiful Blue Ballerines - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, CMKU, JCh.CZ, SK

Číslo zápisu: 
SPKP 1261
Číslo čipu: 
900118000374126
Narozen: 
Pátek, 7. Srpen 2015
Pohlaví: 
fena
Barva: 
modrá
BEISY Beautiful Blue Ballerines - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, CMKU, JCh.CZ, SK

POKER Myszatka - CIB, Ch,Ltv, PL, JCh.PL
modrá
PKR.II-

POKER Myszatka - CIB, Ch,Ltv, PL, JCh.PL

CASHMERE HEAVENLY BLUE Margarejro - CIB, GCh.BU, RO, Ch.PL, RO, GR, BG, Ltv
modrá
PKR.II-102269

CASHMERE HEAVENLY BLUE Margarejro - CIB, GCh.BU, RO, Ch.PL, RO, GR, BG, Ltv

VALDEZ della Baia Azzurra - CIB, Ch.It, Fr, Esp, A, SLO,
modrá
LOI 07/96605

VALDEZ della Baia Azzurra - CIB, Ch.It, Fr, Esp, A, SLO,

U GUCCI della Baia Azzurra
modrá
LOI 06/61992

U GUCCI della Baia Azzurra

ROSEMARI della Baia Azzurra
černá do modrých
LOI 03/67700

ROSEMARI della Baia Azzurra

KAMIRA Margarejro - CIB, Ch.PL, RO, JCh.PL
černá do modrých
PKR.II-87355

KAMIRA Margarejro - CIB, Ch.PL, RO, JCh.PL

TEGLATH FALAZAR de la Benjamine - Ch.PL, JCh.PL
černá do modrých
PKR.II-74865

TEGLATH FALAZAR de la Benjamine - Ch.PL, JCh.PL

VIVA VAE VICTIS Margarejro
modrá
PKR.II-

VIVA VAE VICTIS Margarejro

KAMEA KrainaHdanes - CIB, Ch.PL, JCh.PL, WW09
modrá
PKR.II-99541

KAMEA KrainaHdanes - CIB, Ch.PL, JCh.PL, WW09

MUFASA Margarejro
modrá
PKR.II-

MUFASA Margarejro

HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton - CIB, Ch.PL
modrá
LOI 03/114706 PKR.II-76864

HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton - CIB, Ch.PL

JOVANKA Myszatka - CIB, Ch.PL, JCh.PL
modrá
PKR.II-72761

JOVANKA Myszatka - CIB, Ch.PL, JCh.PL

KASSANDRA Cynos Familiaris
modrá
PKR.II-

QUIXOTE-B del Regno di Fantasia - CIB, Ch.PL, H
modrá
PKR.II-79893

QUIXOTE-B del Regno di Fantasia - CIB, Ch.PL, H

KALINA Calamites
modrá
PKR.II-

ADYSS Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/20 371/11 SPKP 950

BERLUSCONI SILVIO von Mraque
modrá
CMKU/ND/19 315/08/10

BERLUSCONI SILVIO von Mraque

SAPHYR de L'orangerie des Perles Rares - CIB, Ch.Lux, Fr, Bel, JCh.Lux
modrá
LOF2DAL 058499/07803

SAPHYR de L'orangerie des Perles Rares  - CIB, Ch.Lux, Fr, Bel, JCh.Lux

FERDJANNI v.d.Niebelungenburg - Ch.DDC
modrá
VDH/DDC 107 414

FERDJANNI v.d.Niebelungenburg - Ch.DDC

ORPHEE du Val de l'Amitie - Ch.Lux
černá do modrých
SHSB 308911

BERYL z Bašteckého dvora - VCh.CZ, Ch.SK
modrá
CMKU/ND/17 808/04

JUMPER Myszatka - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/16 986/-02/02/03 PKR.II-

JUMPER Myszatka - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, JCh.CZ

ERA Chvalčovický luh
modrá
CMKU/ND/15 618/99/01

ERA Chvalčovický luh

KARIN Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/17 956/05/07

QUANTO Dog-Lome - Ch.CZ
modrá
CMKU/ND/17 061/02/04

QUANTO Dog-Lome - Ch.CZ

MICHELANGELO-B
modrá
LOI 01/15820 VDH DDC 111897

MICHELANGELO-B

ELISHA v.Schloss Nordkirchen - Ch.CZ
černá do modrých
CMKU/ND/16 214/-00/99 VDH/DDC 107 828

ELISHA v.Schloss Nordkirchen - Ch.CZ

DAJA Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/16 298/01/02

LE ROY des Terres de la Rairie - Ch.CZ
modrá
CMKU/ND/14 620/-96/95/97 LOF2DAL 048394/14620

LE ROY des Terres de la Rairie - Ch.CZ

ANIE Chvalčovický luh
modrá
CMKU/ND/13 434/95

Výstava Třída Ocenění
1CACIB Nitra - SK 09. 12. 2018 rozhodčí Harnik Sebastian - PL šampionů V2 r.CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 08. 12. 2018 rozhodčí MVDr.Uroševič Milivoje - RS šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Bratislava - SK 28. 10. 2018 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Bratislava - SK 27. 10. 2018 rozhodčí Korosz András - H šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Bratislava - SK 26. 10. 2018 rozhodčí Class Anne-Maria - Fr šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Komarom - H 20. 10. 2018 rozhodčí Martin Jean Francoise - Fr šampionů V2 r.CAC
SVP Komarom - H 20. 10. 2018 rozhodčí Konrad Tijana - SRB šampionů V1 CAC
CACIB České Budějovice - CZ 07. 10. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOB
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR šampionů V1 CAC Vítěz speciální výstavy SK 2018 BOB
KV Neuvic - Fr 16. 09. 2018 rozhodčí John Walsh - modrá, feny, Matthieu Delahaye - modrá, psi šampionů V1 RH+ Nejlepší fena Klubový vítěz Fr 2018 BIS
Eu.DDC Zofingen 02. 09. 2018 rozhodčí A. Murante - černá, J. Walsh - skvrnitá, R. Bachmann - modrá šampionů V2 r.CAC
KV Zofingen - CH 01. 09. 2018 rozhodčí L. Mach - černá, modrá S. Honsberger - skvrnitá, šampionů V2 r.CAC
CACIB Mladá Boleslav - CZ 26. 08. 2018 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOB
XLIX. Klubová výstava Šafránkův mlýn 18. 08. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav (CZ) - černá, Adlt Vladimír (CZ) - skvrnitá, Abad Jose Garcia (E) - žlutá, žíhaná, Neugel Michael (CH) - modrá vítězů V1 CAC Klubový vítěz CZ 2018 BOB
CACIB Velká Ida - SK 08. 07. 2018 rozhodčí Csaba Pettko - H šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Velká Ida - SK 07. 07. 2018 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 08. 06. 2018 rozhodčí Senashenko Ekaterina - RU šampionů V1 CAC CACIB BOB
KV Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL, Mignot Gerard - Fr šampionů V2 r.CAC
CACIB Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Szilvasvarad - H 19. 05. 2018 rozhodčí Nandor Almasi - H šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Lučenec - SK 12. 05. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CAC CACIB BOB
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá šampionů V1 CAC Klubový vítěz SK 2018 BOS
CACIB České Budějovice - CZ 22. 04. 2018 rozhodčí Kvasnička Lubomír - CZ šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOB
CAC Bratislava - SK 18. 02. 2018 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC Vítěz Slovenska BOS
CAC Bratislava - SK 17. 02. 2018 rozhodčí Vanža Sergej - SK šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 11. 02. 2018 rozhodčí Szokol Erika - H šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 10. 02. 2018 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V2 r.CAC res.CACIB
CACIB Brno - CZ 04. 02. 2018 rozhodčí Kvasnička Lubomír - CZ šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOB
CACIB Brno - CZ 03. 02. 2018 rozhodčí Matakovič Bojan - HR šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOB
CAC Brno - CZ 14. 01. 2018 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ vítězů V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz CZ 2018 BOB
CACIB Nitra - SK 10. 12. 2017 rozhodčí Lozić Žieljko - SRB čestná V1
CACIB Nitra - SK 09. 12. 2017 rozhodčí Priehoda Marián - SK šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Praha - CZ 04. 11. 2017 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOB
CACIB Tulln - A 01. 10. 2017 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ šampionů V1 CACA CACIB BOB
CACIB Tulln - A 30. 09. 2017 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CACA CACIB BOB
CAC Plavecky Štvrtok - SK 27. 08. 2017 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK vítězů V1 CAC
XLVIII. KV Hradec nad Moravicí 26. 08. 2017 rozhodčí Rücker Klaus (D) - černá, Kotík Vanda (PL) - modrá, McGlynn Yvonne (SC) - skvrnitá, McGlynn John (SC) - žlutá, žíhaná vítězů V2 r.CAC
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK čestná V1
CACIB Bratislava - SK 19. 08. 2017 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Brno - CZ 25. 06. 2017 rozhodčí Wagner Heiko - D šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 04. 06. 2017 rozhodčí Lovendskjaer Svend - DK šampionů V2 r.CAC res.CACIB
KV Bojná - SK 27. 05. 2017 rozhodčí Nandor Almasi - H, .Bíroš Milan - SK (štěňata, dorost, čestná) vítězů V1 CAC Klubový vítěz SK 2017 BOB
CACIB Wieselburg - A 21. 05. 2017 rozhodčí Havelka Tibor - SK šampionů V1 CACA CACIB BOB
CACIB Lučenec - SK 06. 05. 2017 rozhodčí Priehoda Marián - SK šampionů V1 CAC CACIB BOB
CAC Ostrava - CZ 09. 04. 2017 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ vítězů V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz BOB BOG II.FCI - 2. místo
CACIB Bratislava - SK 02. 04. 2017 rozhodčí Matakovič Bojan - HR šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 01. 04. 2017 rozhodčí Zenious Chris - CY šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Brno - CZ 05. 02. 2017 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Brno - CZ 04. 02. 2017 rozhodčí Mignot Gerard - FR otevřená V3
CACIB Nitra - SK 15. 01. 2017 rozhodčí Vanzha Sergej - SK mezitřída V2 r.CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 14. 01. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK mezitřída V2 r.CAC res.CACIB
CAC Brno - CZ 08. 01. 2017 rozhodčí Krinke Milan - CZ otevřená V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz BOB
CACIB Nitra - SK 04. 12. 2016 rozhodčí Matakovič Bojan - HR mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 03. 12. 2016 rozhodčí Zaza Omarov mezitřída V1 CAC CACIB BOB
CACIB České Budějovice - CZ 09. 10. 2016 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Tulln - A 02. 10. 2016 rozhodčí Dr.Hollensteiner Horst - D mladých V1 Jgb Bundesjugendsiegerin JBOB BOB
CACIB Tulln - A 01. 10. 2016 rozhodčí Pocas Vasco Jaoa - P mladých V2
CAC Brno - CZ 25. 09. 2016 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ mladých V2
XLVII. KV Bolevec - CZ 11. 09. 2016 rozhodčí Körosz András (H) - černá, Dr.Holensteiner Horst (D) - skvrnitá, Almasi Nandor (H) - žlutá, žíhaná, Oseli - Donati Ksenija (SLO) - modrá mladých V2
KV Bojná - SK 03. 09. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc., Sowinska Malgorzata - PL mladých V1 CAJC Klubový vítěz mladých SK 2016 BOJ
CACIB Bratislava - SK 21. 08. 2016 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK mladých V1 CAJC
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2016 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mladých V1 CAJC BOJ BOB
CACIB Mladá Boleslav - CZ 14. 08. 2016 rozhodčí Krinke Milan - CZ mladých V1 CAJC BOJ BOB
CACIB Oberwart - A 19. 07. 2016 rozhodčí Körosz András - H mladých V1 Jgb JBIS
CACIB Wieselburg - A 22. 05. 2016 rozhodčí Urschitz Iris - A mladých V1 Jgb BH BOB
CACIB Szilvásvárad - H 16. 05. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ mladých V1 CAJC BOJ
CAC Radava - SK 15. 05. 2016 rozhodčí Priehoda Marián - černá, skvrnitá, Havelka Tibor - modrá, žlutá, žíhaná mladých V1 CAJC
CAC Radava - SK 14. 05. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - černá, skvrnitá, Priehoda Marián - modrá, žlutá, žíhaná mladých V1 CAJC
CACIB Lučenec - SK 08. 05. 2016 rozhodčí xxx mladých V1 CAJC BOS
CAC Lučenec - SK 07. 05. 2016 rozhodčí xxx mladých V1 CAJC Vítěz Slovenska mladých
CAC Ostrava - CZ 10. 04. 2016 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 03. 04. 2016 rozhodčí xxx dorostu VN4
CACIB Nitra - SK 02. 04. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ dorostu VN1
CACIB Brno - CZ 07. 02. 2016 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL dorostu VN2
CACIB Brno - CZ 06. 02. 2016 rozhodčí Krinke Milan - CZ štěňat VN2
CACIB Nitra - SK 17. 01. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK štěňat VN2
CACIB Nitra - SK 16. 01. 2016 rozhodčí Benkovský Milan - SK štěňat VN2
CACIB Nitra - SK 29. 11. 2015 rozhodčí Mladenovič M.- RS štěňat VN4
CACIB Nitra - SK 28. 11. 2015 rozhodčí Petkoviča Beata - LV štěňat VN3