JASMINA Sanctus Rochus -CIB ,SCh.SK ,GCh.CZ , RO ,SK ,Ch.CMKU, HR ,RO ,SK ,H, PL ,SRB ,JCH.HR ,CZ ,H ,PL ,SK ,RO , šš.SK

Číslo zápisu: 
SPKP 1338 HR 11267 ND
Narozen: 
Středa, 18. Květen 2016
Pohlaví: 
fena
Barva: 
skvrnitá
JASMINA Sanctus Rochus - SCh.SK, Ch.CMKU, GCh.SK, RO, CZ Ch.SK, RO, CZ, JCh.RO, H, SK, CZ

PARODIE D'AMOUR of Austria Great Stars - CIB, GCh.SK, Ch.H, RO, SK, JCh.H, SK, SRB
skvrnitá
MET.Dog 273/14

PARODIE D'AMOUR of Austria Great Stars - CIB, GCh.SK, Ch.H, RO, SK, JCh.H, SK, SRB

PICASSO of Austria Great Stars
šedý tygr
MET.Dog 1704

PICASSO of Austria Great Stars

EL-KING of Austria Great Stars - CIB, Ch.H, SK, SLO
skvrnitá
MET.Dog 676

EL-KING of Austria Great Stars - CIB, Ch.H, SK, SLO

FLY TO SUCCESS Claudia Bohemica - CIB, GCh.SK, Ch.H, BIH, CZ, SK, A, JCh.SK
černá
ÖHZB/DD 4780 CMKU/ND/18 200/05

FLY TO SUCCESS Claudia Bohemica - CIB, GCh.SK, Ch.H, BIH, CZ, SK, A, JCh.SK

Nilusparti JULIE MON COEUR
skvrnitá
ÖHZB/DD 4809

Nilusparti JULIE MON COEUR

CREME DE LA CREME of Austria Great Stars - CIB, Ch.SK, H, BIH, JCh.A
černá
ÖHZB/DD 4852

CREME DE LA CREME of Austria Great Stars - CIB, Ch.SK, H, BIH, JCh.A

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,
černá
LOF2DAL 62 927/8 389

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,

FATIMA Říčanská hvězda - CIB, Ch.SR, H, A, SLO, BIH, JCh.H
černá
CMKU/ND/17 590/04 ÖHZB/DD

FATIMA Říčanská hvězda - CIB, Ch.SR, H, A, SLO, BIH, JCh.H

PEARL v.d.P. Altenburger
skvrnitá
MET.Dog/1733/11

PEARL v.d.P. Altenburger

GWENTIN TARANTINO v.Meissner Land - CIB, JCh.D
skvrnitá
VDH/DDC 121 140

GWENTIN TARANTINO v.Meissner Land - CIB, JCh.D

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

EBONY v.Meissner Land - Ch.DDC
skvrnitá
VDH/DDC 118 333

EBONY v.Meissner Land - Ch.DDC

IMAGE Claudia Bohemica
skvrnitá
CMKU/ND/19 081/08 MET.Dog 551/H/08

IMAGE Claudia Bohemica

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4738 LOF 064136

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A

FINLANDIA Claudia Bohemica - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/18 201/05/07

FINLANDIA Claudia Bohemica - Ch.CZ

AFRIKA Sanctus Rochus
skvrnitá
HR 10951

AFRIKA Sanctus Rochus

ZIPPO-A della Baia Azzurra - Ch.HR, A, SLO
skvrnitá
HR 10609

ZIPPO-A della Baia Azzurra - Ch.HR, A, SLO

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL
černá
VDH/DDC 109 006

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw
skvrnitá
CMKU/ND/16 038/00

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw

ROTTWAILER della Baia Azzurra
skvrnitá
LOI 04/21447

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp
skvrnitá
LOF2DAL 057726 /07715

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp

PETRUSKA-M della Baia Azzurra
černá
LOI 01/158470

PETRUSKA-M della Baia Azzurra

PANNA MIGOTKA Moloseum - JCh.HR
černá
HR 10662 ND

PANNA MIGOTKA Moloseum - JCh.HR

BEN v.Stubental
černá
VDH/DDC 119 840

BEN v.Stubental

MITCH v.d.Ofnethöhle - Ch.VDH, DDC, PL
skvrnitá
VDH/DDC 115 739

MITCH v.d.Ofnethöhle - Ch.VDH, DDC, PL

GITANA v.Albuch
plášťová
VDH/DDC 113 638

GITANA v.Albuch

DASZENKA Moloseum - Ch.PL, JCh.PL
skvrnitá
PKR.II-90535

DASZENKA Moloseum - Ch.PL, JCh.PL

ULON'AS des Terres de la Rairie - CIB, Ch. Lot, Ltv, Pl
skvrnitá
LSVK 966/03 LOF 61 965

ULON'AS des Terres de la Rairie - CIB, Ch. Lot, Ltv, Pl

ROSEMARY Moloseum - Ch.PL
skvrnitá
PKR.II-77002

ROSEMARY Moloseum - Ch.PL

Výstava Třída Ocenění
CACIB Brno - CZ 02. 02. 2019 rozhodčí Szutkiewitz Andrzej - PL šampionů V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 09. 12. 2018 rozhodčí Harnik Sebastian - PL šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 08. 12. 2018 rozhodčí MVDr.Uroševič Milivoje - RS šampionů VD1
CACIB Zágreb - HR 25. 11. 2018 rozhodčí Magdziarska Iwona - PL šampionů V1 CAC CACIB Zágreb vítěz 2018 BOB
CACIB Zágreb - HR 24. 11. 2018 rozhodčí Class Anne-Maria - Fr šampionů V2 r.CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 28. 10. 2018 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V2 r.CAC
CACIB Bratislava - SK 27. 10. 2018 rozhodčí Korosz András - H šampionů V2 r.CAC
CACIB Bratislava - SK 26. 10. 2018 rozhodčí Class Anne-Maria - Fr šampionů V1 CAC res.CACIB
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR čestná V1 Nej.jedinec z čestné třídy
Eu.DDC Zofingen 02. 09. 2018 rozhodčí A. Murante - černá, J. Walsh - skvrnitá, R. Bachmann - modrá šampionů V3
KV Zofingen - CH 01. 09. 2018 rozhodčí L. Mach - černá, modrá S. Honsberger - skvrnitá, šampionů V3
CACIB Mladá Boleslav - CZ 26. 08. 2018 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL šampionů V1 CAC res.CACIB
XLIX. Klubová výstava Šafránkův mlýn 18. 08. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav (CZ) - černá, Adlt Vladimír (CZ) - skvrnitá, Abad Jose Garcia (E) - žlutá, žíhaná, Neugel Michael (CH) - modrá vítězů V1 CAC
CAC Nowy Targ - PL 14. 07. 2018 rozhodčí Rogowská Anna - PL šampionů V1 CWC Best female BOB
CACIB Velká Ida - SK 08. 07. 2018 rozhodčí Csaba Pettko - H šampionů V1 CAC
CACIB Velká Ida - SK 07. 07. 2018 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 10. 06. 2018 rozhodčí Mellin Charlotta - SE šampionů V1 CAC CACIB Cruft's kval. BOB
CACIB Nitra - SK 09. 06. 2018 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 08. 06. 2018 rozhodčí Senashenko Ekaterina - RU šampionů V1 CAC res.CACIB
KV Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL, Mignot Gerard - Fr šampionů V1 CAC
CACIB Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL šampionů V1 CAC CACIB
CACIB Szilvasvarad - H 19. 05. 2018 rozhodčí Nandor Almasi - H šampionů V1 CAC CACIB
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá šampionů V1 CAC
CACIB Zadar - CRO 29. 04. 2018 rozhodčí Selimovic Igor - HR šampionů V1 CAC
CACIB Zadar - CRO 28. 04. 2018 rozhodčí Rafael Malo Alcrudo - E šampionů V1 CAC CACIB BOB
CS Zadar - CRO 28. 04. 2018 rozhodčí Rucker Klaus - D šampionů V1 CAC Klubový vítěz CRO 2018 BOB
CACIB Satu Mare - RO 22. 04. 2018 rozhodčí Pedro Ivo Santos Bispo - PT šampionů V1 CAC CACIB BOB
CAC Satu Mare - RO 21. 04. 2018 rozhodčí Galyna Kalinichenko - UA šampionů V1 CAC BF BOB
CACIB Satu Mare - RO 21. 04. 2018 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V1 CAC CACIB BOB
CAC Ostrava - CZ 08. 04. 2018 rozhodčí Vondrouš Otakar - CZ vítězů V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz CZ 2018 BOS
CAC Bratislava - SK 18. 02. 2018 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC
CAC Bratislava - SK 17. 02. 2018 rozhodčí Vanža Sergej - SK šampionů V1 CAC VICTORY winner
CACIB Nitra - SK 11. 02. 2018 rozhodčí Szokol Erika - H šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 10. 02. 2018 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Brno - CZ 04. 02. 2018 rozhodčí Kvasnička Lubomír - CZ otevřená V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOS
CACIB Brno - CZ 03. 02. 2018 rozhodčí Matakovič Bojan - HR otevřená V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOS
CAC Brno - CZ 14. 01. 2018 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ mezitřída V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz CZ 2018 BOB
CACIB Nitra - SK 10. 12. 2017 rozhodčí Lozić Žieljko - SRB otevřená V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 09. 12. 2017 rozhodčí Priehoda Marián - SK otevřená V1 CAC res.CACIB
WDS Lipsko - D 12. 11. 2017 rozhodčí Fishbach H. - černá, skvrnitá (psi), Mach L. - černá, skvrnitá (feny) mladých V
CAC Turija - SRB 01. 10. 2017 rozhodčí Antonio Di Lorenzo - NOR mezitřída V1 CAC BOB 3.místo FCI 2
CACIB Bočka Topola - SRB 30. 09. 2017 rozhodčí Paroci Pal - SRB mezitřída V1 CAC CACIB BOB
CAC Brno - CZ 24. 09. 2017 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 17. 09. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK mezitřída V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 16. 09. 2017 rozhodčí Vanža Sergej - SK mezitřída V1 CAC CACIB BOB
CAC Paderborn - D 03. 09. 2017 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner (D) - černá, John Mc Glynn (GB) - modrá, Yvonne McGlynn (GB) - žlutá, žíhaná, Oseli Ksenija (SVN) - skvrnitá mladých V2 r.CAC r.VDH
CAC Plavecky Štvrtok - SK 27. 08. 2017 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK mladých V1 CAJC Vítěz speciální výstavy mladých SK 2017 BOJ
XLVIII. KV Hradec nad Moravicí 26. 08. 2017 rozhodčí Rücker Klaus (D) - černá, Kotík Vanda (PL) - modrá, McGlynn Yvonne (SC) - skvrnitá, McGlynn John (SC) - žlutá, žíhaná mezitřída V2
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 19. 08. 2017 rozhodčí Bíroš Milan - SK mezitřída V2 r.CAC
KV Minsk Mazowiecki - PL 15. 07. 2017 rozhodčí Maunder Veronique - Fr, Pacheco Jose Manuel - Pt mladých V1 Klubový vítěz mladých PL 2017
CACIB Brno - CZ 25. 06. 2017 rozhodčí Wagner Heiko - D mladých V2
KV Bojná - SK 27. 05. 2017 rozhodčí Nandor Almasi - H, .Bíroš Milan - SK (štěňata, dorost, čestná) mladých V2
CACIB Miskolc - H 14. 05. 2017 rozhodčí Korózs András - HU mladých V1 Hpj, BOJ BOS
CACIB Miskolc - H 13. 05. 2017 rozhodčí Evgeny Rozenberg - RU mladých V1 Hpj, BOJ
CAC Miskolc - H 13. 05. 2017 rozhodčí Lejla Alic - BIH mladých V1 Hpj, BOJ
SVP Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2017 rozhodčí Kučerová Martina - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Lučenec - SK 07. 05. 2017 rozhodčí Csaba Pettko - H mladých V1 CAJC
CACIB Satu Mare - RO 22. 04. 2017 rozhodčí Bogucka Anna - PL mladých V1 CAJCL BOJ
CAC Satu Mare - RO 22. 04. 2017 rozhodčí Alfonso Castells Lladosa - E mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Praha - CZ 16. 04. 2017 rozhodčí Klobása Karel - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Bratislava - SK 02. 04. 2017 rozhodčí Matakovič Bojan - HR mladých V1 CAJC
CACIB Bratislava - SK 01. 04. 2017 rozhodčí Zenious Chris - CY mladých V1 CAJC
CACIB Nitra - SK 15. 01. 2017 rozhodčí Vanzha Sergej - SK dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 14. 01. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 04. 12. 2016 rozhodčí Matakovič Bojan - HR dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 03. 12. 2016 rozhodčí Zaza Omarov dorostu N
CACIB Bratislava - SK 06. 11. 2016 rozhodčí Krinke Milan - SK štěňat VN1
CACIB Bratislava - SK 05. 11. 2016 rozhodčí Poltri Daniele - It štěňat VN1
CACIB Bačka Topola - SRB 02. 10. 2016 rozhodčí Zake Ligits - LT dorostu VN1
CAC Turija - SRB 01. 10. 2016 rozhodčí Siewert Falk - D dorostu VN1
KV Bojná - SK 03. 09. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc., Sowinska Malgorzata - PL štěňat VN1 Nejlepší štěně
GUAPO FROM BLACK Elizabeth's Meadows černá 03.10.2020
GODIVA FROM HARLE Elizabeth's Meadows skvrnitá 03.10.2020
GILCHESTER FROM GRAY Elizabeth's Meadows šedý tygr 03.10.2020
GENEVIEVE FROM GRAY Elizabeth's Meadows šedý tygr 03.10.2020
vrh H černá 29.01.2020