UGO WILLIAM Silva Tarok - CIB, SGCh.SK, SCh.SK, GCh.SK, SRB, RO, H, Ch.SK, CZ, SRB, RO, H, A, CMKU,JCh.CZ, SK

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/21 461/14/17
Číslo čipu: 
941000017000536
Narozen: 
Úterý, 16. Prosinec 2014
Pohlaví: 
pes
Barva: 
skvrnitá
UGO WILLIAM Silva Tarok - CIB, SGCh.SK, SCh.SK,  GCh.SK, SRB, RO, H, Ch.SK, CZ, SRB, RO, H, A, CMKU,JCh.CZ, SK

DEPARDIE Silva Tarok - CIB, GCh.SK, Ch.SK, CZ, Pl, JCh.A
černá
CMKU/ND/19 013/07/09

DEPARDIE Silva Tarok  - CIB, GCh.SK, Ch.SK, CZ, Pl, JCh.A

TRESOR des Terres de la Rairie - Ch.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/17 068/-02/02/03 LOF 059559

TRESOR des Terres de la Rairie - Ch.CZ

ROMANOF des Terres de la Rairie
černá
LOF2DAL 56 206/7 590

ROMANOF des Terres de la Rairie

OSIRIS des Terres de la Rairie
černá
LOF2DAL 52 944/7 122

OSIRIS des Terres de la Rairie

NOUMEAH des Apollons de la Pile
skvrnitá
LOF2DAL 51 223/8 654

NOUMEAH des Apollons de la Pile

ROMY des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 055590/07590

ROMY des Terres de la Rairie

NAPOLEON BONAPARTE des Habits Rouges - Ch.Fr
černá
LOF2DAL 50 836/7 003

NAPOLEON BONAPARTE des Habits Rouges - Ch.Fr

LIBERTINE des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 048384/08107

LIBERTINE des Terres de la Rairie

AURORA Silva Tarok - CIB, GCh.SK, Ch.SK, CZ, PL, A, Nl, JCh.CZ, SK
černá
CMKU/ND/18 088/05/07

AURORA Silva Tarok - CIB, GCh.SK, Ch.SK, CZ, PL, A, Nl, JCh.CZ, SK

AMORE MIO Grand Elegance - Ch.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4600

AMORE MIO Grand Elegance - Ch.A

VENDETTA de Royal Topaz - CIB, Ch.A, H, SR, SLO
skvrnitá
ÖHZB/DD 4413

VENDETTA de Royal Topaz - CIB, Ch.A, H, SR, SLO

UNIQUE v.Haus Gerwin
skvrnitá
VDH/DDC 103 059

YRIS Regia Uttis
černá
CMKU/ND/16 739/02/04

YRIS Regia Uttis

ZORBA Indios dell Armida
černá
CMKU/ND/16 521/-01/97/01 LOI 98/66845

ZORBA Indios dell Armida

MAMBA Uttis - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/14 206/96/99

MAMBA Uttis - Ch.CZ

DAYA Zoborské Lúky - Ch.SK
skvrnitá
CMKU/ND/20 905/09/-13/13 SPKP 793

DAYA Zoborské Lúky - Ch.SK

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL
černá
VDH/DDC 109 006

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL

LORRIS Bohemia Abrus - Ch.DDC, VDH
skvrnitá
CMKU/ND/14 311/96 VDH/DDC 105 782

LORRIS Bohemia Abrus - Ch.DDC, VDH

GINA v.d.Romantischen Strasse
černá
VDH/DDC 103 207

GINA v.d.Romantischen Strasse

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw
skvrnitá
CMKU/ND/16 038/00

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw

VENDETTA de Royal Topaz - CIB, Ch.A, H, SR, SLO
skvrnitá
ÖHZB/DD 4413

VENDETTA de Royal Topaz - CIB, Ch.A, H, SR, SLO

CLAUDIE Adog - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/14 830/97/99

CLAUDIE Adog - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ

CASABLANCA Quincy ETC - Ch.SK, JCh.SK
skvrnitá
CMKU/ND/18 533/06 SPKP 614

CASABLANCA Quincy ETC -  Ch.SK, JCh.SK

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.
skvrnitá
LOF2DAL 63640/5438

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.

TORRENT du Domaine de l'Ostrevent - Ch.FR
skvrnitá
LOF2DAL 55051/6047

TORRENT du Domaine de l'Ostrevent - Ch.FR

ORDALIE de la Benjamine - Ch.Fr.
černá
LOF2DAL 53480/9088

ORDALIE de la Benjamine - Ch.Fr.

NIKÉ Miréz Bohemia - Ch.CZ, JCh.CZ, SK, A
skvrnitá
CMKU/ND/16 962/02/04

NIKÉ Miréz Bohemia - Ch.CZ, JCh.CZ, SK, A

VITORIO v.d.Nürburg - Ch.DDC
černá
VDH/DDC 104 602

VITORIO v.d.Nürburg - Ch.DDC

LOTTY Miréz Bohemia - JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/16 128/00/01

LOTTY Miréz Bohemia - JCh.CZ

Výstava Třída Ocenění
CACIB Nitra - SK 08. 07. 2021 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V1 CAC
KV Bojná - SK 15. 05. 2021 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - modrá, žlutá, žíhaná, Ing.Matyáš Jaroslav - černá, skvrnitá čestná V1
SVP Bojná - SK 13. 09. 2020 rozhodčí MVDr. Martina Ellerová SK - feny, Martin Šipkovský SK - psi vítězů V1 CAC Vítěz speciální výstavy SK 2020
KV Bojná - SK 12. 09. 2020 rozhodčí Kotik Wanda -PL černá,skvrnitá , Polgár Andráš -RS modrá,žíhaná,žlutá vítězů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 17. 07. 2020 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 07. 12. 2019 rozhodčí Radványi Tamas - H šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 06. 12. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK šampionů V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 27. 10. 2019 rozhodčí Jakkel Tamas - H šampionů V1 CAC CACIB Cruft's kval. BOS
CAC Olomouc - CZ 08. 09. 2019 rozhodčí MVDr.Štourač Milan - CZ vítězů V1 CAC
SVP Bojná - SK 24. 08. 2019 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner - DE ,Veronique Maunder - FR vítězů V1 CAC Vítěz Speciální výstavy SK 2019
II.Klubová výstava 21. 07. 2019 rozhodčí Dr.Franzetti Milena - IT - modrá, žlutá, žíhaná, Dr.Murante Amélia - It - černá, skvrnitá vítězů VD1
CACIB Brno - CZ 23. 06. 2019 rozhodčí Havelka Tibor - SK šampionů V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOS
KV Bojná - SK 02. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, feny, Delahaye Matthieu - Fr psi šampionů V1 CAC
SVP Bojná - SK 01. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, psi, Delahaye Matthieu - Fr feny šampionů V1 CAC Vítěz speciální výstavy SK 2019
CACIB Brno - CZ 03. 02. 2019 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V1 CAC
CACIB Brno - CZ 02. 02. 2019 rozhodčí Szutkiewitz Andrzej - PL šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 27. 01. 2019 rozhodčí Shiyan Volodymyr - UA šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 26. 01. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 25. 01. 2019 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 09. 12. 2018 rozhodčí Harnik Sebastian - PL šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 08. 12. 2018 rozhodčí MVDr.Uroševič Milivoje - RS šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Praha - CZ 02. 12. 2018 rozhodčí Kučerová Martina - CZ šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 27. 10. 2018 rozhodčí Korosz András - H šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 26. 10. 2018 rozhodčí Class Anne-Maria - Fr šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Komarom - H 20. 10. 2018 rozhodčí Martin Jean Francoise - Fr šampionů V1 CAC CACIB Cruft's kval. BOS
SVP Komarom - H 20. 10. 2018 rozhodčí Konrad Tijana - SRB šampionů V3
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR šampionů V1 CAC Vítěz speciální výstavy SK 2018
CACIB Brno - CZ 24. 06. 2018 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V1
CACIB Lučenec - SK 13. 05. 2018 rozhodčí Harris Brian - NZ šampionů V1 CAC CACIB BOS
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 07. 04. 2018 rozhodčí Drudi Enrico - It šampionů V1 CAC CACIB BOS
CAC Bratislava - SK 18. 02. 2018 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC Vítěz Slovenska BOB
CACIB Nitra - SK 11. 02. 2018 rozhodčí Szokol Erika - H šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Brno - CZ 03. 02. 2018 rozhodčí Matakovič Bojan - HR šampionů V2 r.CAC
CAC Brno - CZ 14. 01. 2018 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ vítězů V1 CAC
CACIB Tulln - A 01. 10. 2017 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ šampionů V1 CACA res.CACIB
CACIB Tulln - A 30. 09. 2017 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů VD2
CAC Brno - CZ 24. 09. 2017 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ vítězů V1 --
CACIB Nitra - SK 17. 09. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 16. 09. 2017 rozhodčí Vanža Sergej - SK šampionů V1 CAC CACIB BOS
CAC Plavecky Štvrtok - SK 27. 08. 2017 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK otevřená V1 CAC Vítěz speciální výstavy SK 2017
XLVIII. KV Hradec nad Moravicí 26. 08. 2017 rozhodčí Rücker Klaus (D) - černá, Kotík Vanda (PL) - modrá, McGlynn Yvonne (SC) - skvrnitá, McGlynn John (SC) - žlutá, žíhaná vítězů V1 CAC Klubový vítěz CZ 2017
CACIB Brno - CZ 25. 06. 2017 rozhodčí Wagner Heiko - D šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 02. 06. 2017 rozhodčí Luscott Jeff - UK šampionů V2 r.CAC res.CACIB
KV Bojná - SK 27. 05. 2017 rozhodčí Nandor Almasi - H, .Bíroš Milan - SK (štěňata, dorost, čestná) vítězů V1 CAC
CACIB Lučenec - SK 06. 05. 2017 rozhodčí Priehoda Marián - SK šampionů V2 r.CAC
CACIB České Budějovice - CZ 23. 04. 2017 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ šampionů V1 CAC
CACIB Praha - CZ 16. 04. 2017 rozhodčí Klobása Karel - CZ šampionů V1 CAC res.CACIB
CAC Ostrava - CZ 09. 04. 2017 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ vítězů V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz BOS
CACIB Bratislava - SK 02. 04. 2017 rozhodčí Matakovič Bojan - HR šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 01. 04. 2017 rozhodčí Zenious Chris - CY šampionů V1 CAC CACIB
CACIB Nitra - SK 15. 01. 2017 rozhodčí Vanzha Sergej - SK otevřená V1 CAC
CACIB Nitra - SK 14. 01. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK otevřená V1 CAC res.CACIB
CAC Brno - CZ 08. 01. 2017 rozhodčí Krinke Milan - CZ otevřená V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz BOS
CACIB Wels - A 10. 12. 2016 rozhodčí Mosch-Schlösser Barbara - D mezitřída V2 r.CACA
KV Wels - A 10. 12. 2016 rozhodčí Korosz Andras (H) - psi, Rückel Klaus (D) - feny mezitřída V3
CACIB Nitra - SK 04. 12. 2016 rozhodčí Matakovič Bojan - HR mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 03. 12. 2016 rozhodčí Zaza Omarov mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Tulln - A 02. 10. 2016 rozhodčí Dr.Hollensteiner Horst - D mezitřída V1 CACA
CACIB Tulln - A 01. 10. 2016 rozhodčí Pocas Vasco Jaoa - P mezitřída V1 CACA
CAC Brno - CZ 25. 09. 2016 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ mezitřída V1 CAC
XLVII. KV Bolevec - CZ 11. 09. 2016 rozhodčí Körosz András (H) - černá, Dr.Holensteiner Horst (D) - skvrnitá, Almasi Nandor (H) - žlutá, žíhaná, Oseli - Donati Ksenija (SLO) - modrá mezitřída V2 r.CAC
KV Bojná - SK 03. 09. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc., Sowinska Malgorzata - PL mezitřída V1 CAC Klubový vítěz SK 2016
CACIB Nitra - SK 12. 06. 2016 rozhodčí Yerusalimsky Eugene - RU mezitřída V1 CAC CACIB Cruft's kvalifikace BOS
CACIB Nitra - SK 11. 06. 2016 rozhodčí Bíroš Milan - SK mezitřída V1 CAC
CAC Nitra - SK 10. 06. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK mezitřída V1 CAC BOS
CAC Radava - SK 15. 05. 2016 rozhodčí Priehoda Marián - černá, skvrnitá, Havelka Tibor - modrá, žlutá, žíhaná mladých V1 CAJC
CAC Radava - SK 14. 05. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - černá, skvrnitá, Priehoda Marián - modrá, žlutá, žíhaná mladých V1 CAJC
CAC Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2016 rozhodčí Ingraffia Ivo - It mladých VD1
CAC Lučenec - SK 07. 05. 2016 rozhodčí xxx mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 03. 04. 2016 rozhodčí xxx mezitřída V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 02. 04. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ mezitřída V2 r.CAC
CACIB Brno - CZ 07. 02. 2016 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL mladých V1 CAJC
CACIB Nitra - SK 17. 01. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK mladých V1 CAJC
CACIB Nitra - SK 16. 01. 2016 rozhodčí Benkovský Milan - SK mladých V1 CAJC
CAC Brno - CZ 10. 01. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Nitra - SK 29. 11. 2015 rozhodčí Mladenovič M.- RS mladých V2
CACIB Nitra - SK 28. 11. 2015 rozhodčí Petkoviča Beata - LV mladých V2
CACIB Praha - CZ 31. 10. 2015 rozhodčí Krinke Milan - CZ mladých VD1
CACIB Bratislava - SK 25. 10. 2015 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL mladých V1 CAJC
CACIB Bratislava - SK 24. 10. 2015 rozhodčí Kazlauskaité Remune - LT mladých V2
KV Nitranské Rudno - SK 19. 09. 2015 rozhodčí Korosz Andras (H) mladých V3
XLVI. KV Bolevec - CZ 22. 08. 2015 rozhodčí Gerard Mignot (F) žíhaná, žlutá / Romana Förtsch (D) černá / Viktor Rauhoffer (H) skvrnitá / Jean-Francois Martin (F) modrá dorostu VN1
Bonitace Předseda komise Výrok Skóre Bonitační kód
Podmitrov 18. 06. 2017 Štourač chovný 283 bodů 1-4, 3-3, 7-4, 12-2, 13-3, 15-4, 18-2, 19-2, 30-3, 31-2, 47-1, 68-4
Raisawelt BONIFAC černá 14.06.2020
DONNA z Kostolanského Dvora černá 12.09.2018