PHOENIX Bonoda - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, CMKU, SK, A, H, JCh.CZ

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/21 115/13/15
Narozen: 
Pondělí, 9. Září 2013
Pohlaví: 
pes
Barva: 
žlutá
PHOENIX Bonoda - CIB, GCh.CZ, Ch.CZ, CMKU, SK, A, JCh.CZ

MR.BOOMBASTIC of Gold Giant
žíhaná
CMKU/ND/20 680/-12/11/13 JR 81011

MR.BOOMBASTIC of Gold Giant

LORMONT de Ayalga - Ch.H, JCh.H
žíhaná
MET.Dog. 575/H/08

LORMONT de Ayalga - Ch.H, JCh.H

ZARCO de Aldama - Ch.ESP
žíhaná
LOE 1372750

ZARCO de Aldama - Ch.ESP

OHM de la Pierre du Roy
žlutá
LOF2DAL 053204/07472

OHM de la Pierre du Roy

NOOR de Aldama - Ch.ESP
žíhaná
LOE/1094570

NOOR de Aldama - Ch.ESP

HALLE de Ayalga - Ch.E
žíhaná
LOE 1356695

HALLE de Ayalga - Ch.E

FELTUS de Ulmer - CIB, Ch.E
žíhaná
LOE 1256811

FELTUS de Ulmer - CIB, Ch.E

ENOLA GAY de Ayalga
LOE 1137443

Big Dope TALISMAN
žlutá
MET.Dog. 149/07

Big Dope TALISMAN

PAN v.Schloss Laupheim
žlutá
VDH/DDC 110 518

PAN v.Schloss Laupheim

OUFKIR de la Pierre du Roy
žíhaná
LOF2DAL 052636/07080

OUFKIR de la Pierre du Roy

MARLENE des Petites Vernieres - Ch.VDH, DDC
žlutá
VDH/DDC 105 180

MARLENE des Petites Vernieres - Ch.VDH, DDC

TIGRA Big Dope
MET.Dog 9060/04

CHERAMIE des Terres de la Rairie
žíhaná
CMKU/ND/19 176/-08/07/09 LOF 68959

ARISTOKRAT des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr
žíhaná
LOF 66478/8634

ARISTOKRAT des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr

SUENO de Baussenque - CIB, Ch.Fr.
žíhaná
LOF2DAL 05890/07842

SUENO de Baussenque - CIB, Ch.Fr.

NANKIN des Terres de la Rairie - Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 051363/07184

NANKIN des Terres de la Rairie - Ch.Fr

OROMEE de Baussenque
žíhaná
LOF2DAL 052564/08821

OROMEE de Baussenque

SAVISKA des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 057769/09905

SAVISKA des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr

NANKIN des Terres de la Rairie - Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 051363/07184

NANKIN des Terres de la Rairie - Ch.Fr

MOOREA des Terres de la Rairie
žlutá
LOF2DAL 049475/08595

MOOREA des Terres de la Rairie

BOHEME Bonoda
žíhaná
CMKU/ND/17 751/04 LOF2DAL 66542/10852

BOHEME Bonoda

TYP TOPP des Terres de la Rairie - Ch.CZ, JCh.CZ
žlutá
CMKU/ND/17 069/-03/02/04 LOF 060010

TYP TOPP des Terres de la Rairie - Ch.CZ, JCh.CZ

RAIRY des Terres de la Rairie
žlutá
LOF2DAL 057353/07645

RAIRY des Terres de la Rairie

ORATZIE des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr.
žíhaná
LOF2DAL 052489/8952

ORATZIE des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr.

WHITNEY Bonoda - Ch.CZ, JCh.CZ
žíhaná
CMKU/ND/16 051/00/03

WHITNEY Bonoda - Ch.CZ, JCh.CZ

ROCKY Bonoda - Ch.CZ, JCh.CZ
žíhaná
CMKU/ND/14 754/97/99

ROCKY Bonoda - Ch.CZ, JCh.CZ

QUEEN SCARLET Bonoda
žlutá
CMKU/ND/14 244/96/98

Výstava Třída Ocenění
XLIX. Klubová výstava Šafránkův mlýn 18. 08. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav (CZ) - černá, Adlt Vladimír (CZ) - skvrnitá, Abad Jose Garcia (E) - žlutá, žíhaná, Neugel Michael (CH) - modrá vítězů V1 CAC Klubový vítěz CZ 2018
CACIB Nitra - SK 11. 02. 2018 rozhodčí Szokol Erika - H šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 10. 02. 2018 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V1 CAC CACIB BOB
II.KV České Budějovice - CZ 07. 10. 2017 rozhodčí Kučerová Martina - CZ vítězů V1 CAC
XLVIII. KV Hradec nad Moravicí 26. 08. 2017 rozhodčí Rücker Klaus (D) - černá, Kotík Vanda (PL) - modrá, McGlynn Yvonne (SC) - skvrnitá, McGlynn John (SC) - žlutá, žíhaná vítězů V1 CAC Klubový vítěz CZ 2017
KV Minsk Mazowiecki - PL 15. 07. 2017 rozhodčí Maunder Veronique - Fr, Pacheco Jose Manuel - Pt vítězů V1 CWC Klubový vítěz PL 2017
CACIB Nitra - SK 15. 01. 2017 rozhodčí Vanzha Sergej - SK šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 14. 01. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Wels - A 10. 12. 2016 rozhodčí Mosch-Schlösser Barbara - D šampionů V1 CACA CACIB BOB
KV Bojná - SK 03. 09. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc., Sowinska Malgorzata - PL vítězů V1 CAC Klubový vítěz SK 2016 BOB
CACIB Nitra - SK 12. 06. 2016 rozhodčí Yerusalimsky Eugene - RU šampionů V1 CAC CACIB Cruft's kvalifikace BOS
CACIB Nitra - SK 11. 06. 2016 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC CACIB GRAND Prix Slovakia winner 2016 BOB
CACIB Wieselburg - A 22. 05. 2016 rozhodčí Urschitz Iris - A otevřená VD1
CACIB České Budějovice - CZ 24. 04. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOS
KV Budapešť - H 16. 04. 2016 rozhodčí Förtsch Romana - D otevřená V1 CAC Klubový vítěz H 2016 BOS
CACIB Nitra - SK 02. 04. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ otevřená V1 CAC
CACIB Graz - A 06. 03. 2016 rozhodčí Ing.Bierwolf Hans - A otevřená V1 CACA res.CACIB
CACIB Brno - CZ 07. 02. 2016 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOB
CACIB Brno - CZ 06. 02. 2016 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB Cruft's kvalifikace 2017 BOB
CAC Brno - CZ 10. 01. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ vítězů V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz BOB
CACIB Wels - A 05. 12. 2015 rozhodčí Krinke Milan - CZ otevřená V1 CACA res.CACIB
KV Wels - A 05. 12. 2015 rozhodčí Mignot Gerard - Fr otevřená V1 CACA Klubový vítěz A 2015 BOB BIS II.místo
CACIB Praha - CZ 31. 10. 2015 rozhodčí Krinke Milan - CZ otevřená V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOB
CAC Brno - CZ 20. 09. 2015 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ otevřená V1 CAC CAC-ČMKU Národní vítěz BOB
CACIB Ml.Boleslav - CZ 30. 08. 2015 rozhodčí Claudio de Giuliani - It mezitřída V1 CAC res.CACIB
XLVI. KV Bolevec - CZ 22. 08. 2015 rozhodčí Gerard Mignot (F) žíhaná, žlutá / Romana Förtsch (D) černá / Viktor Rauhoffer (H) skvrnitá / Jean-Francois Martin (F) modrá mezitřída V1 CAC Klubový vítěz CZ 2015 BOB Nejlepší zvíře z českého chovu BIS
CAC Mladá Boleslav 19. 07. 2015 rozhodčí Klobása Karel mezitřída V1 CAC CAC-ČMKU Národní vítěz BOB
CACIB Brno - CZ 28. 06. 2015 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mezitřída V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOB
SVP Mladá Boleslav 08. 05. 2015 rozhodčí Kvasnička Lubomír - CZ otevřená V1 CAC Vítěz speciální výstavy a memoriálu V.Krse BOB
CAC Ostrava - CZ 12. 04. 2015 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ mezitřída V1 CAC CAC-ČMKU Národní vítěz BOS
CAC Brno - CZ 04. 01. 2015 rozhodčí Krinke Milan - CZ mezitřída V1 CAC
CACIB Praha - CZ 02. 11. 2014 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ mladých V1 CAJC BOJ BOB
CAC Brno - CZ 26. 10. 2014 rozhodčí Abad J.M. (ESP) - žlutá, žíhaná, Bezzecchi G. (IT) - černá, modrá, skvrnitá mladých V1 CAJC BOJ
EVP Brno - CZ 25. 10. 2014 rozhodčí Bezzecchi Giulio - žlutá, žíhaná, Müller Barbara - černá, skvrnitá, Abad José Garcia - modrá mladých V2
XLV.KV Zbraslav u Brna 16. 08. 2014 rozhodčí p. Krinke Milan - žlutá / žíhaná, Adlt Vladimír - modrá, Kotík Wanda (PL) - skvrnitá, Sudeikiene Dainora (LTV) - černá mladých V1 CAJC Klubový vítěz mladých CZ 2014 BOJ
SVP Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2014 rozhodčí p.Václavík Miroslav - CZ dorostu VN1
Bonitace Předseda komise Výrok Skóre Bonitační kód
Brno - Říkonín 07. 06. 2015 Krinke chovnost EuDDC 297 bodů 18-3, 22-3, 27-3, 48-5, 56-3, 58-3, 59-4
EROS Cheri-Cheri žlutá 04.07.2018
ERIK Cheri-Cheri žlutá 04.07.2018
EGON Cheri-Cheri žlutá 04.07.2018
EDDY Cheri-Cheri žlutá 04.07.2018
EDD Cheri-Cheri žlutá 04.07.2018
CONNY Aranka z Daizy žíhaná 17.04.2018
CARMEN Aranka z Daizy žíhaná 17.04.2018
CAMBRIDGE Aranka z Daizy žíhaná 17.04.2018
BRILANTA NASTJA pod Huštýnem žlutá 22.11.2017
BORGAH SARAH pod Huštýnem žlutá 22.11.2017
BLUE BUDDYS pod Huštýnem žlutá 22.11.2017
BILLIE JEAN pod Huštýnem žlutá 22.11.2017
BEL AMI pod Huštýnem žlutá 22.11.2017
AMBRA Kirras-Dog žlutá 11.08.2016
AKIM Kirras-Dog žíhaná 11.08.2016
AISCHA Kirras-Dog - Ch.CZ žlutá 11.08.2016
AIRA Kirras-Dog žlutá 11.08.2016
AILA Kirras-Dog žlutá 11.08.2016
AIDA Kirras-Dog žlutá 11.08.2016
ADRIA Kirras-Dog žíhaná 11.08.2016
MANON Splendoria Vratislavia - JCh.CZ žlutá 21.04.2016
MACBETH Splendoria Vratislavia žlutá 21.04.2016
ROXET Bohemica Hastav - Ch.CZ žlutá 01.01.2016
ROMY Bohemica Hastav žlutá 01.01.2016
ROMINA Bohemica Hastav žlutá 01.01.2016
REDIT Bohemica Hastav žlutá 01.01.2016
RAMONY Bohemica Hastav žlutá 01.01.2016
RAMIRO Bohemica Hastav žlutá 01.01.2016