MCLAREN Claudia Bohemica - CIB, GCh.CZ, Ch.CMKU, CZ, H, VDH, D, SK, JCh.CZ, VDH, DDC

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/20 605/12/13
Narozen: 
Pátek, 9. Březen 2012
Pohlaví: 
pes
Barva: 
černá
MCLAREN Claudia Bohemica - CIB, GCh.CZ, Ch.CMKU, CZ, H, VDH, D, SK, JCh.CZ, VDH, DDC

DAGON Zoborské Lúky - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK,
černá
SPKP 787

DAGON Zoborské Lúky - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK,

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL
černá
VDH/DDC 109 006

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL

LORRIS Bohemia Abrus - Ch.DDC, VDH
skvrnitá
CMKU/ND/14 311/96 VDH/DDC 105 782

LORRIS Bohemia Abrus - Ch.DDC, VDH

GINA v.d.Romantischen Strasse
černá
VDH/DDC 103 207

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw
skvrnitá
CMKU/ND/16 038/00

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw

VENDETTA de Royal Topaz - CIB, Ch.A, H, SR, SLO
skvrnitá
ÖHZB/DD 4413

VENDETTA de Royal Topaz - CIB, Ch.A, H, SR, SLO

CLAUDIE Adog - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/14 830/97/99

CLAUDIE Adog - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ

CASABLANCA Quincy ETC - Ch.SK, JCh.SK
skvrnitá
CMKU/ND/18 533/06 SPKP 614

CASABLANCA Quincy ETC -  Ch.SK, JCh.SK

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.
skvrnitá
LOF2DAL 63640/5438

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.

TORRENT du Domaine de l'Ostrevent - Ch.FR
skvrnitá
LOF2DAL 55051/6047

TORRENT du Domaine de l'Ostrevent - Ch.FR

ORDALIE de la Benjamine - Ch.Fr.
černá
LOF2DAL 53480/9088

ORDALIE de la Benjamine - Ch.Fr.

NIKÉ Miréz Bohemia - Ch.CZ, JCh.CZ, SK, A
skvrnitá
CMKU/ND/16 962/02/04

NIKÉ Miréz Bohemia - Ch.CZ, JCh.CZ, SK, A

VITORIO v.d.Nürburg - Ch.DDC
černá
VDH/DDC 104 602

VITORIO v.d.Nürburg - Ch.DDC

LOTTY Miréz Bohemia - JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/16 128/00/01

LOTTY Miréz Bohemia - JCh.CZ

EMILLY Bohemia Abrus
skvrnitá
CMKU/ND/19 062/08/09

EMILLY Bohemia Abrus

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4738 LOF 064136

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A

STEIN du Domaine de Valdemar
skvrnitá
LOF2DAL 028913/07857

STEIN du Domaine de Valdemar

RAMAR des Terres de la Rairie
černá
LOF 2 D.AL/022892/07533

MAJA du Domaine de Valdemar
skvrnitá
LOF2DAL 49517/08353

MAJA du Domaine de Valdemar

SINNA des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 058419/10115

SINNA des Terres de la Rairie

RAMIRO des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 055895/0748013

RAMIRO des Terres de la Rairie

NOUMEAH des Apollons de la Pile
skvrnitá
LOF2DAL 051223/08654

DUCATI Claudia Bohemica - Ch.CZ, SK
skvrnitá
CMKU/ND/17 405/03/05

DUCATI Claudia Bohemica - Ch.CZ, SK

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp
skvrnitá
LOF2DAL 057726 /07715

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp

NAGAR JUNA des Habits Rouges
černá
LOF 052240

NAGAR JUNA des Habits Rouges

PRIMA DONA de la Benjamine
skvrnitá
LOF

PRIMA DONA de la Benjamine

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/16 459/01/03

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ

ORIFLAME des Terres de la Rairie - Ch.FR, Bel, Lux, JCh.Lux
skvrnitá
LOF2DAL 0523022/07076

ORIFLAME des Terres de la Rairie - Ch.FR, Bel, Lux, JCh.Lux

CLAUDIE Adog - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/14 830/97/99

CLAUDIE Adog - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ

Výstava Třída Ocenění
CAC Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2019 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ vítězů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 29. 11. 2014 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CAC CACIB BOB
EVP Brno - CZ 25. 10. 2014 rozhodčí Bezzecchi Giulio - žlutá, žíhaná, Müller Barbara - černá, skvrnitá, Abad José Garcia - modrá šampionů V4
KV Nitranské Rudno - SK 06. 09. 2014 rozhodčí Krinke Milan - CZ otevřená V1 CAC Klubový vítěz SK 2014
XLV.KV Zbraslav u Brna 16. 08. 2014 rozhodčí p. Krinke Milan - žlutá / žíhaná, Adlt Vladimír - modrá, Kotík Wanda (PL) - skvrnitá, Sudeikiene Dainora (LTV) - černá vítězů V2 r.CAC
CACIB Lipsko - D 14. 08. 2014 rozhodčí Lothar Müller - D otevřená V1, VDH, CAC, CACIB, VDH-Leipzig Sieger 2014, BOS
CACIB Komárom - H 09. 06. 2014 rozhodčí Andrzej Szutkiewicz - PL šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Komárom - H 08. 06. 2014 rozhodčí Almási Nándor HU šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Komárom - H 07. 06. 2014 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V1 CAC CACIB BOS
KV Miláno - It 01. 06. 2014 rozhodčí xxx šampionů V1 Klubový vítěz It 2014
CACIB Litoměřice - CZ 25. 05. 2014 rozhodčí p.Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOB
CACIB Dortmund - D 11. 05. 2014 rozhodčí xxx šampionů V1 CAC VDH CACIB Frühjahrssieger Dortmund BOB
CACIB Dortmund - D 10. 05. 2014 rozhodčí xxx šampionů V1 CAC VDH CACIB Evropský vítěz Dortmund BOB
SVP Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2014 rozhodčí p.Václavík Miroslav - CZ vítězů V1 CAC Vítěz speciální výstavy a Memoriálu V.Krse 2014 BOB
CACIB České Budějovice - CZ 27. 04. 2014 rozhodčí p.Hodan Josef - CZ otevřená V1 CAC CAC-CMKU CACIB
CACIB Wels - A 07. 12. 2013 rozhodčí Krinke Milan - CZ mezitřída V1 CACA res.CACIB
CACIB Praha - CZ 02. 11. 2013 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 26. 10. 2013 rozhodčí xxx otevřená V1 CAC CACIB BOB
CACIB Dortmund - D 12. 10. 2013 rozhodčí Gérard Mignot - černá, skvrnitá Romana Förtsch - modrá, žlutá, žíhaná, otevřená V1 CAC VDH CACIB Herbstsieger 2013 BOS
CACIB Dortmund - D 11. 10. 2013 rozhodčí Gérard Mignot - modrá, žlutá, žíhaná, Romana Förtsch - černá, skvrnitá otevřená V1 CAC VDH CACIB Bundessieger 2013
CACIB České Budějovice - CZ 06. 10. 2013 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mezitřída V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOB
CAC Nitranské Rudno - SK 21. 09. 2013 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mezitřída V1 CAC Klubový vítěz SK 2013 BOB BIS
KV Meisdorf - D 01. 09. 2013 rozhodčí Siegfried Masuch (gelb), Resi Rübbelke (gestromt), Horst Fischbach (gefleckt), Dr. Horst Hollensteiner (schwarz), Günther Schwabe (blau) mezitřída V1 CAC VDH DDC Jubilejní klubový vítěz 2013, Nejlepší pes výstavy
CACIB Lipsko - D 25. 08. 2013 rozhodčí Reiner Brech - D mezitřída V1 CAC VDH CACIB
XLIV. KV Zbraslav u Brna 17. 08. 2013 rozhodčí Marie José Labrousse - žlutá, žíhaná, John Mc.Glynn - modrá, Hodan Josef - skvrnitá, Václavík Miroslav - černá mezitřída V1 CAC
CAC Klatovy - CZ 16. 06. 2013 rozhodčí Hodan Josef - CZ mezitřída V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz CZ 2013
WDS Budapešť - H 17. 05. 2013 rozhodčí Mr.Vandoni Guido - It, žlutá, žíhaná p. Dr.Wagner Heiko - D, psi, černá, skvrnitá, p. Györy Hartman - H, feny, černá, skvrnitá, p. Rauhofer Viktor - H, modrá mladých V2
ES Dormund - D 12. 05. 2013 rozhodčí Dr.Hollenstein Horst - D (černá, skvrnitá), Fischbach Horst - D (žlutá, žíhaná), Klienbenstein Horst - D (modrá) mladých VD1 JCAC JVDH Europajugendsieger 2013
CACIB Praha - CZ 05. 05. 2013 rozhodčí Krinke Milan - CZ mladých V1 CAJC BOJ BOB
CACIB Drážďany - D 28. 04. 2013 rozhodčí Dr.Peper Wilfried - D mladých VD1 JCAC JVDH
CACIB České Budějovice - CZ 31. 03. 2013 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ mladých V1 CAJC BOJ BOB
XLIII. KV Zbraslav - CZ 18. 08. 2012 rozhodčí Krinke Milan - žlutá, žíhaná, MUDr.Čelakovský Jan - černá, Němec Petr - skvrnitá, Adlt Vladimír - modrá štěňat VN1
YUKI Claudia Bohemica skvrnitá 31.03.2018
YES Claudia Bohemica skvrnitá 31.03.2018
YARES Claudia Bohemica skvrnitá 31.03.2018
YAKON Claudia Bohemica černá 31.03.2018
Y-SOLOMON Claudia Bohemica černá 31.03.2018
BUCIFAL ZPEKLAŠTĚSTÍ v.Monarchia dane skvrnitá 15.10.2017
BENTLEY v.Monarchia dane černá 15.10.2017
BACARDI v.Monarchia dane šedý tygr 15.10.2017
FRICASS BRUTTO Frogxtr černá 05.04.2017
FORZZARO CORSAR Frogxtr skvrnitá 05.04.2017
FORTISS COLLOS Frogxtr černá 05.04.2017
FORSA BELLA Frogxtr černá 05.04.2017
FINESTRO GRIGIO Frogxtr šedý tygr 05.04.2017
FAMOSSO GRANDE Frogxtr - JCh.CZ černá 05.04.2017
FAJANS KASHUU Frogxtr černá 05.04.2017
XSAVANNA STELLA v.d.Ofnethöhle skvrnitá 20.03.2017
VULCAN Claudia Bohemica černá 12.10.2016
VOODOO Claudia Bohemica černá 12.10.2016
VOGUE Claudia Bohemica černá 12.10.2016
VIRGIL Claudia Bohemica šedý tygr 12.10.2016
VIKTORYIA Claudia Bohemica černá 12.10.2016
VENEZIA Claudia Bohemica - Ch.SK, H černá 12.10.2016
VEGAS Claudia Bohemica šedý tygr 12.10.2016
VALKYRIE Claudia Bohemica černá 12.10.2016
VERSACE Claudia Bohemica černá 19.09.2016
UTTE Claudia Bohemica černá 19.09.2016
UMBRO Claudia Bohemica černá 19.09.2016
UMANTA MAGICAL Claudia Bohemica černá 19.09.2016
ULF Claudia Bohemica černá 19.09.2016
GOURMET COOL de Beatrix Bohemica černá 09.07.2016
GIBBS BROTHER de Beatrix Bohemica černá 09.07.2016
GIANNA NANNINI de Beatrix Bohemica - Ch.CZ skvrnitá 09.07.2016
GIACOMO VALENTE de Beatrix Bohemica skvrnitá 09.07.2016
GERMAINE AMOUR de Beatrix Bohemica skvrnitá 09.07.2016
GENOVA BRILLANTÉ de Beatrix Bohemica šedý tygr 09.07.2016
GAZPACHO DELICIOUS de Beatrix Bohemica černá 09.07.2016
FRAGRANS VIOLA Frogxtr skvrnitá 05.04.2016
TITAN Claudia Bohemica skvrnitá 26.02.2016
TIAMA Claudia Bohemica - JCh.A, SK, H skvrnitá 26.02.2016
TESLA Claudia Bohemica - Ch.SK, SRB, CZ, JCh.RO černá 26.02.2016
TALISMÁN Claudia Bohemica skvrnitá 26.02.2016
TABEA Claudia Bohemica šedý tygr 26.02.2016
ARAMIS Miréz Bohemia - GCh.CZ, Ch.CZ, CMKU, SK, JCh.CZ černá 18.02.2016
ANITA Miréz Bohemia černá 18.02.2016
ANDĚLA Miréz Bohemia skvrnitá 18.02.2016
ANABEL Miréz Bohemia šedý tygr 18.02.2016
ALVIN Miréz Bohemia černá 18.02.2016
ALEX HV Miréz Bohemia černá 18.02.2016
ALAN BLACK Miréz Bohemia černá 18.02.2016
ADEL Miréz Bohemia - GCh.CZ, Ch.CZ černá 18.02.2016
ÁBEL Miréz Bohemia skvrnitá 18.02.2016
SUPRA Claudia Bohemica - CIB, Ch.VDH, SK, CZ, H, JCh.CZ, SK, SCH, A černá 03.09.2015
SUMO Claudia Bohemica šedý tygr 03.09.2015
STEALTH Claudia Bohemica - Ch.RKF, JCh.RUS, BEL skvrnitá 03.09.2015
SPIDER Claudia Bohemica černá 03.09.2015
SOPHIE Claudia Bohemica skvrnitá 03.09.2015
SOLANGE Claudia Bohemica skvrnitá 03.09.2015
SDEANERYS Claudia Bohemica šedý tygr 03.09.2015
SADE Claudia Bohemica černá 03.09.2015
G-AGATHA od Božské Arie šedý tygr 07.08.2015
JASCO v.d.Brokner Türmen skvrnitá 16.06.2015
AURA Kassandra West šedý tygr 11.06.2015
ASTERION Kassandra West šedý tygr 11.06.2015
ARWEN Kassandra West šedý tygr 11.06.2015
ARNIE Kassandra West skvrnitá 11.06.2015
ANTARES Kassandra West šedý tygr 11.06.2015
AJANI Kassandra West skvrnitá 11.06.2015
AARON Kassandra West skvrnitá 11.06.2015
RAYEN MEG Claudia Bohemica černá 08.05.2015
L'HOPTIMUS des Comtés Séquanes černá 12.04.2015
LETSKOV des Comtés Séquanes černá 02.04.2015
KLARA v.Albtrauch skvrnitá 23.02.2015
ESPRESSO EXCLUSIV de Beatrix Bohemica šedý tygr 29.11.2014
ESCADA SPIRIT de Beatrix Bohemica šedý tygr 29.11.2014
ECCLESTONE EBONY de Beatrix Bohemica černá 29.11.2014
KLOTYLDA von Wiederholz skvrnitá 28.10.2014
HAMLET v.d.Borkener Türmen skvrnitá 27.10.2014
AMIO v.Kleinen Fenwald skvrnitá 21.07.2014
JEZDEC des Corolles D'Ibis černá 11.04.2014
QUINTANA v.Schloss Laupheim černá 28.03.2014