CENT Dolanský dvůr - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK, A, PL, JCh.CZ

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/20 204/11/15
Narozen: 
Středa, 2. Únor 2011
Pohlaví: 
pes
Barva: 
skvrnitá
CENT Dolanský dvůr - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK, A, PL, JCh.CZ

NIMBUS Říčanská hvězda - JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/19 402/08/10

NIMBUS Říčanská hvězda - JCh.CZ

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4738 LOF 064136

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A

STEIN du Domaine de Valdemar
skvrnitá
LOF2DAL 028913/07857

STEIN du Domaine de Valdemar

RAMAR des Terres de la Rairie
černá
LOF 2 D.AL/022892/07533

MAJA du Domaine de Valdemar
skvrnitá
LOF2DAL 49517/08353

MAJA du Domaine de Valdemar

SINNA des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 058419/10115

SINNA des Terres de la Rairie

RAMIRO des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 055895/0748013

RAMIRO des Terres de la Rairie

NOUMEAH des Apollons de la Pile
skvrnitá
LOF2DAL 051223/08654

GLOWING STAR Říčanská hvězda - Ch.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/18 170/05/07

GLOWING STAR Říčanská hvězda - Ch.CZ

GOYA dei Monti del Keraton - CIB, Ch.IT, JCh.IT
skvrnitá
LOI 03/82104

GOYA dei Monti del Keraton - CIB, Ch.IT, JCh.IT

ETHAN dei Monti del Keraton
černá
LOI 01/86629

DUCHESSA dei Monti del Keraton
skvrnitá
LOI 99/193117

BIJOU Claudia Bohemica - Ch.CZ, SK
skvrnitá
CMKU/ND/16 458/01/03

BIJOU Claudia Bohemica - Ch.CZ, SK

ORIFLAME des Terres de la Rairie - Ch.FR, Bel, Lux, JCh.Lux
skvrnitá
LOF2DAL 0523022/07076

ORIFLAME des Terres de la Rairie - Ch.FR, Bel, Lux, JCh.Lux

CLAUDIE Adog - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/14 830/97/99

CLAUDIE Adog - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ

SIDNEY Dolanský dvůr - GCh.CZ, Ch.SK, CZ, JCh.SK
černá
CMKU/ND/18 389/06/08

SIDNEY Dolanský dvůr - GCh.CZ, Ch.SK, CZ, JCh.SK

VIVALDI Bohemia Abrus - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ
plášťová
CMKU/ND/16 855/02/03

VIVALDI Bohemia Abrus - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ

VENDETTA de Royal Topaz - CIB, Ch.A, H, SR, SLO
skvrnitá
ÖHZB/DD 4413

VENDETTA de Royal Topaz - CIB, Ch.A, H, SR, SLO

PUZZLE Indios dell Armida - CIB, Ch.It
černá
LOI 077487

PUZZLE Indios dell Armida - CIB, Ch.It

EASY Topaz - CIB, Ch.Lux, A, VDH
skvrnitá
VDH/DDC 097 612

EASY Topaz - CIB, Ch.Lux, A, VDH

PRESLEY Bohemia Abrus - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/15 677/99/01

LORRIS Bohemia Abrus - Ch.DDC, VDH
skvrnitá
CMKU/ND/14 311/96 VDH/DDC 105 782

LORRIS Bohemia Abrus - Ch.DDC, VDH

CONIE Adog - Ch.CZ, JCh.CZ
černá
CMKU/ND/14 832/97/99

CONIE Adog - Ch.CZ, JCh.CZ

NARA Dolanský dvůr - VCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/17 074/02/04

NARA Dolanský dvůr - VCh.CZ

FORD Dolanský dvůr - Ch.CZ, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/15 128/98/99

FORD Dolanský dvůr - Ch.CZ, JCh.CZ

DESMONDEKER v.Wiesengrund
skvrnitá
VDH/DDC 099 614

DESMONDEKER v.Wiesengrund

ARETHA Adog - Ch.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/13 475/95/97

ARETHA Adog - Ch.CZ

INESIS Dolanský dvůr - VCh.CZ
černá
CMKU/ND/15 630/99/01

INESIS Dolanský dvůr - VCh.CZ

ATOS Torvitas - JCh.CZ
černá
CMKU/ND/14 819/97/99

ATOS Torvitas - JCh.CZ

ARETHA Adog - Ch.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/13 475/95/97

ARETHA Adog - Ch.CZ

Výstava Třída Ocenění
CWC Jelenia Góra - PL 22. 06. 2014 rozhodčí Petka Csaba - H vítězů V1 CWC Národní vítěz PL BOB
CACIB Leszno - PL 01. 06. 2014 rozhodčí Rafael Malo Alcrudo - Esp šampionů V2
CACIB Wieselburg - A 18. 05. 2014 rozhodčí Peter Berchtold - A šampionů V1 CACA
CACIB Katowice - PL 22. 03. 2014 rozhodčí p. Ostenk Schenk Ilona šampionů V1 CWC CACIB BOS
CACIB Wels - A 08. 12. 2013 rozhodčí Poduschka-Aigner Phyllis - A šampionů V1 CACA CACIB BOS
CACIB Wels - A 07. 12. 2013 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V1 CACA
XLIV. KV Zbraslav u Brna 17. 08. 2013 rozhodčí Marie José Labrousse - žlutá, žíhaná, John Mc.Glynn - modrá, Hodan Josef - skvrnitá, Václavík Miroslav - černá šampionů V4
CACIB Mladá Boleslav - CZ 21. 07. 2013 rozhodčí Neugel Michael - Ch šampionů V1 CAC
CACIB Obervart - A 14. 07. 2013 rozhodčí Deutscher Erwin - A šampionů V1 CACA
CAC Klatovy - CZ 16. 06. 2013 rozhodčí Hodan Josef - CZ vítězů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 02. 06. 2013 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 01. 06. 2013 rozhodčí Matyáš Jaroslav - SK šampionů V1 CAC res.CACIB
CAC Senec - SK 31. 05. 2013 rozhodčí Šinko Štefan - SLO šampionů V1 CAC
CACIB Litoměřice - CZ 26. 05. 2013 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ šampionů V1 CAC
WDS Budapešť - H 17. 05. 2013 rozhodčí Mr.Vandoni Guido - It, žlutá, žíhaná p. Dr.Wagner Heiko - D, psi, černá, skvrnitá, p. Györy Hartman - H, feny, černá, skvrnitá, p. Rauhofer Viktor - H, modrá šampionů V
CACIB Praha - CZ 05. 05. 2013 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V2 r.CAC
SVP Mladá Boleslav - CZ 27. 04. 2013 rozhodčí Kučerová Martina - CZ vítězů V2 r.CAC
CACIB Wieselburg - A 07. 04. 2013 rozhodčí Dr.Schimpf Otto - A otevřená V1 CACA CACIB BOB
CACIB České Budějovice - CZ 31. 03. 2013 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ šampionů V1 ---
CACIB Nitra - SK 24. 02. 2013 rozhodčí Boroš Djevi Danijel - Srb šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 02. 12. 2012 rozhodčí p.Korosz Andrasz - H mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 01. 12. 2012 rozhodčí p.Gajewski Jan - PL mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Praha - CZ 04. 11. 2012 rozhodčí p.Adlt Vladimír - CZ mezitřída V1 CAC
CACIB Praha - CZ 03. 11. 2012 rozhodčí p.Hodan Josef - CZ mezitřída V1 CAC
KV Nitranské Rudno - SK 15. 09. 2012 rozhodčí p.Havelka Tibor - SK mezitřída VD1
Eu.DDC Lodž - PL 09. 09. 2012 rozhodčí David Gategno /Fr/ - žlutá, MVDr.Milan Štourac /CZ/ - černá, Andras Korosz /H/ - žíhaná, Joao Vasco Pocas /PT/ - skvrnitá mezitřída V1 CWC
KV Lodž - PL 08. 09. 2012 rozhodčí Joao Vasco Pocas /PT/ - černá, Milena Franzetti /IT/ - žíhaná, MVDr.Milan Štourač - žlutá, David Gategno /Fr/ - skvrnitá mezitřída VD
CACIB Bratislava - SK 19. 08. 2012 rozhodčí p.Václavík Miroslav - CZ mezitřída V1 CAC
XLIII. KV Zbraslav - CZ 18. 08. 2012 rozhodčí Krinke Milan - žlutá, žíhaná, MUDr.Čelakovský Jan - černá, Němec Petr - skvrnitá, Adlt Vladimír - modrá mezitřída V1 CAC
CAC Mladá Boleslav - CZ 15. 07. 2012 rozhodčí p.Kučerová Martina mezitřída V1 CAC
CAC Klatovy - CZ 01. 07. 2012 rozhodčí p.Václavík Miroslav - CZ mezitřída V1 CAC
CACIB Brno - CZ 24. 06. 2012 rozhodčí Krinke Milan - CZ mladých V1 CAJC BOJ
XLVII. KV Zbraslav u Brna 20. 08. 2011 rozhodčí Völzer Margit (Lux) - žlutá, žíhaná / Oseli Ksenija (SLO) - černá / Michalska - Hiltbrunner Magdalena (Ch) - skvrnitá / Zevens Daniela (D) - modrá dorostu N3
Bonitace Předseda komise Výrok Skóre Bonitační kód
Mladá Boleslav 10. 11. 2012 Václavík chovnost EuDDC 288 bodů 7-3, 15-4, 16-3, 18-3, 24-4, 30-4, 31-3, 32-6, 34-3, 56-3, 59-3
CHUCK od Hanínského lomu šedý tygr 25.05.2015
CHRIS od Hanínského lomu šedý tygr 25.05.2015
CHIP od Hanínského lomu šedý tygr 25.05.2015
CHILLA od Hanínského lomu černá 25.05.2015
CHESTER od Hanínského lomu černá 25.05.2015
CHEIRON od Hanínského lomu černá 25.05.2015
CHEER od Hanínského lomu šedý tygr 25.05.2015
CHARLY od Hanínského lomu černá 25.05.2015
CHANEL od Hanínského lomu černá 25.05.2015
CHAMP od Hanínského lomu černá 25.05.2015