XLV.KV Zbraslav u Brna 16. 08. 2014 rozhodčí p. Krinke Milan - žlutá / žíhaná, Adlt Vladimír - modrá, Kotík Wanda (PL) - skvrnitá, Sudeikiene Dainora (LTV) - černá
Psi
třída štěňat
třída mladých
INFERNO von Wiederholz - CIB, Ch.SK, JCh.CZ, SK | V3 |
IRAM von Wiederholz - VCh.CZ, CIB, GCh.CZ, Ch.CZ, CMKU | V2 |
KENNEDY Catley Ranch | VD4 |
INKHEART Maly Smok - CIB, SCh.H, GCh.SK, H, Ch.SK, H, HR, JCh.SK, H | V1 CAJC Klubový vítěz mladých CZ 2014 |
mezitřída
třída otevřená
třída vítězů
Feny
třída štěňat
třída dorostu
třída mladých
BEROOSHKA Frogxtr - Ch.CZ | VD4 |
PRISCILL from Minitz - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK, PL, CMKU, JCh.CZ | V2 |
ETRUSKA della Baia Azzurra | V1 CAJC Klubový vítěz mladých CZ 2014 |
HIPEPPER del Castello delle Roche | V3 |
mezitřída
třída otevřená
EVE Queen Harlekýn - Ch.SK | V |
HARWY od Hanínského lomu | V4 |
HEBY od Hanínského lomu - GCh.SK, Ch.SK | V3 |
HEDA od Hanínského lomu | V2 |
CHATANGA von Wiederholz | VD |
REGILLA Modrý efekt | V1 CAC Klubový vítěz CZ 2014 |
třída vítězů
třída veteránů
AFRODITTE Bohemia Abrus | V1 BOV |
BELLERINE Quincy ETC | V2 |
Psi
třída štěňat
třída dorostu
třída mladých
EDDY Dajhar - dog | V3 |
EYRON Dajhar - dog | diskvalifikován |
VOODOO v.Herstallturm - Ch.CZ, JCh.CZ | V2 |
ARLES Beautiful Blue Ballerines - CIB, Ch.CZ, H, SK, JCh.CZ, SK | V1 CAJC Klubový vítěz mladých CZ 2014 |
ALEXI Beautiful Blue Ballerines - JCh.SK | neposouzen |
mezitřída
třída otevřená
třída vítězů
třída veteránů
Feny
třída štěňat
třída dorostu
třída mladých
ELZA Dajhar - dog | V |
FLORA Dolanský dvůr - VCh.CZ, Ch.RO, CZ, SK, JCh.CZ | V1 CAJC Klubový vítěz mladých CZ 2014 BOJ |
WISH Cevelob | V3 |
WAIKIKI Cevelob | V4 |
ADELAILA Beautiful Blue Ballerines - CIB, GCh.SK, Ch.SK, H, A, CZ, JCh.SK, H, HR, A | V |
AVELINE Beautiful Blue Ballerines - GCh.SK, Ch.SK | V |
HOKUSPOKUS v.d.Wolfshöhle | V2 |
mezitřída
ADRENNALÍNA La bella Unigolla - Ch.CZ, JCh.CZ | V2 r.CAC |
ARISA Akira Primera Perra | V3 |
CONNIE Farma Franz | V4 |
FLORANCE Dolanský dvůr - GCh.CZ, Ch.CMKU, CZ, JCh.CZ, SK | V1 CAC Klubový vítěz CZ 2014 |
třída otevřená
třída pracovní
AKIMA DS Pelikan | V1 CAC |
třída vítězů
třída veteránů
NORGINA Cevelob - Ch.CZ, JCh.CZ | V1 BOV Nej.veterán KV CZ 2014 |
Psi
třída štěňat
třída mladých
mezitřída
třída otevřená
CONTE della Stepa | V3 |
HURICANNE Catley Ranch - Ch.CZ, SK | neposouzen |
CHUCKY v.d.Wolfshöhle | V2 r.CAC |
ORF Claudia Bohemica - Ch.CZ, JCh.CZ | V1 CAC |
ZOOM Norach - Ch.CZ | VD4 |
třída vítězů
DAVE Queen Harlekýn - Ch.CZ, SK, HR , JCh.SK | VD3 |
EDMOND DANTES del Castello delle Rocche - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ | V1 CAC Klubový vítěz CZ 2014 BOB |
ULISSE-A of Old Pink House | V2 r.CAC |
Feny
třída štěňat
Byč Može FAUNA | VN1 |
třída mladých
DOUBLE LOVE de Beatrix Bohemica - Ch.CZ, JCh.CZ, SK | V3 |
JESICA Queen Harlekýn | D |
GLORIA z Tuliho dvora - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK | VD |
OLINKA Obrowska Tradycja | V2 |
Nilusparti ZOE | V1 CAJC Klubový vítěz mladých CZ 2014 BOJ |
FIREFLY v.d.Ofnethöhle | V4 |
mezitřída
třída otevřená
BESAME Devil's own Luck - JCh.CZ | V3 |
CANESSA v.Hause Wagner - Ch.SK | V4 |
PANAMERA Claudia Bohemica - GCh.CZ, Ch.CZ, CMKU, JCh.CZ | V2 r.CAC |
ORCHIDEA SELVAGGIA Armada | V1 CAC Klubový vítěz CZ 2014 |
třída vítězů
třída veteránů
Psi
třída mladých
AARIX Norach | V4 |
ARROX Norach - GCh.CZ Ch.CZ, CMKU, JCh.CZ | VD |
AWARD Norach - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ | V |
CONCERTO Splendoria Vratislavia - Ch.SK | V2 |
IVAN des Terres de la Rairie - CIB, Ch.PL, JCh.PL | V1 CAJC Klubový vítěz mladých CZ 2014 |
CORAL Koloru Bursztynu | VD |
ULF v.Herstallturm | V3 |
třída otevřená
AIDAN Happy Chilli Dogs | V3 |
APIS Vale-Land | V4 |
MERLOT Dogi M | V2 r.CAC |
DUNCAN della Steppa | V1 CAC Klubový vítěz CZ 2014 |
třída vítězů
Feny
třída mladých
AVENSIS Norach - GCh.CZ, Ch.CZ, CMKU, JCh.CZ | V2 |
BEE GEES Eduvera - JCh.CZ, SK | V4 |
BEGGIE BELLA Eduvera | VD |
KIRRA Dogen-Sport | VD |
BESTIANA Pretorian Dog | V3 |
COMELY BIJOU Koloru Bursztynu | V1 CAJC Klubový vítěz mladých CZ 2014 |
mezitřída
třída otevřená
HOLLY Bystřická de Oran | V1 CAC |
třída vítězů
MAYA of Gold Giant - VCh.CZ, GCh.CZ, Ch.CZ, SK, CMKU, JCh.CZ | V1 CAC Klubový vítěz CZ 2014 |
Psi
třída štěňat
JAISUKA de L'Outsina | VN1 Nej.štěně KV 2014 |
třída mladých
BIG BEN z Dořiny zahrady - CIB, Ch.SK, CZ, A, JCh.CZ | V2 |
PERSI Bonoda | VD3 |
PHOENIX Bonoda - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, CMKU, SK, A, H, JCh.CZ | V1 CAJC Klubový vítěz mladých CZ 2014 BOJ |
BLITZ BLACK JACK Eduvera | D |
třída otevřená
HARLEY des Terres de la Rairie - CIB, Ch.PL, CZ, SK | V1 CAC Klubový vítěz CZ 2014 |
třída vítězů
třída čestná
Feny
třída mladých
OCTAVIA Big Lord - CIB, Ch.SK, JCh.CZ, SK | V1 CAJC Klubový vítěz mladých CZ 2014 |
CALYPSO Splendoria Vratislav | V2 |
třída pracovní
třída vítězů
ALLISON vom Zwiebelberg - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ | V3 |
LUSSY Big Lord - CIB, GCh.SK, Ch.SK, CZ, H | V2 r.CAC |
FARAMUSZKA z Kužni Napoleoňskiej - CIB, Ch.PL | V1 CAC Klubový vítěz CZ 2014 BOB |