JASMINA Sanctus Rochus - SCh.SK, Ch.CMKU, GCh.SK, RO, CZ Ch.SK, RO, CZ, JCh.RO, H, SK, CZ

Číslo zápisu: 
SPKP 1338 HR 11267 ND
Narozen: 
Středa, 18. Květen 2016
Pohlaví: 
fena
Barva: 
skvrnitá
JASMINA Sanctus Rochus - SCh.SK, Ch.CMKU, GCh.SK, RO, CZ Ch.SK, RO, CZ, JCh.RO, H, SK, CZ

PARODIE D'AMOUR of Austria Great Stars - GCh.SK, Ch.H, RO, SK, JCh.H, SK, SRB
skvrnitá
MET.Dog 273/14

PARODIE D'AMOUR of Austria Great Stars - GCh.SK, Ch.H, RO, SK, JCh.H, SK, SRB

PICASSO of Austria Great Stars
šedý tygr
MET.Dog 1704

PICASSO of Austria Great Stars

EL-KING of Austria Great Stars - CIB, Ch.H, SK, SLO
skvrnitá
MET.Dog 676

EL-KING of Austria Great Stars - CIB, Ch.H, SK, SLO

FLY TO SUCCESS Claudia Bohemica - CIB, GCh.SK, Ch.H, BIH, CZ, SK, A, JCh.SK
černá
ÖHZB/DD 4780 CMKU/ND/18 200/05

FLY TO SUCCESS Claudia Bohemica - CIB, GCh.SK, Ch.H, BIH, CZ, SK, A, JCh.SK

Nilusparti JULIE MON COEUR
skvrnitá
ÖHZB/DD 4809

Nilusparti JULIE MON COEUR

CREME DE LA CREME of Austria Great Stars - CIB, Ch.SK, H, BIH, JCh.A
černá
ÖHZB/DD 4852

CREME DE LA CREME of Austria Great Stars - CIB, Ch.SK, H, BIH, JCh.A

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,
černá
LOF2DAL 062927/08389

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,

FATIMA Říčanská hvězda - CIB, Ch.SR, H, A, SLO, BIH, JCh.H
černá
CMKU/ND/17 590/04 ÖHZB/DD

FATIMA Říčanská hvězda - CIB, Ch.SR, H, A, SLO, BIH, JCh.H

PEARL v.d.P. Altenburger
skvrnitá
MET.Dog/1733/11

PEARL v.d.P. Altenburger

GWENTIN TARANTINO v.Meissner Land - CIB, JCh.D
skvrnitá
VDH/DDC 121 140

GWENTIN TARANTINO v.Meissner Land - CIB, JCh.D

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

EBONY v.Meissner Land - Ch.DDC
skvrnitá
VDH/DDC 118 333

EBONY v.Meissner Land - Ch.DDC

IMAGE Claudia Bohemica
skvrnitá
CMKU/ND/19 081/08 MET.Dog 551/H/08

IMAGE Claudia Bohemica

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4738 LOF 064136

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A

FINLANDIA Claudia Bohemica - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/18 201/05/07

FINLANDIA Claudia Bohemica - Ch.CZ

AFRIKA Sanctus Rochus
skvrnitá
HR 10951

AFRIKA Sanctus Rochus

ZIPPO-A della Baia Azzurra - Ch.HR, A, SLO
skvrnitá
HR 10609

ZIPPO-A della Baia Azzurra - Ch.HR, A, SLO

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL
černá
VDH/DDC 109 006

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw
skvrnitá
CMKU/ND/16 038/00

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw

ROTTWAILER della Baia Azzurra
skvrnitá
LOI 04/21447

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp
skvrnitá
LOF2DAL 057726 /07715

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp

PETRUSKA-M della Baia Azzurra
černá
LOI 01/158470

PETRUSKA-M della Baia Azzurra

PANNA MIGOTKA Moloseum - JCh.HR
černá
HR 10662 ND

PANNA MIGOTKA Moloseum - JCh.HR

BEN v.Stubental
černá
VDH/DDC 119 840

BEN v.Stubental

MITCH v.d.Ofnethöhle - Ch.VDH, DDC, PL
skvrnitá
VDH/DDC 115 739

MITCH v.d.Ofnethöhle - Ch.VDH, DDC, PL

GITANA v.Albuch
plášťová
VDH/DDC 113 638

GITANA v.Albuch

DASZENKA Moloseum - Ch.PL, JCh.PL
skvrnitá
PKR.II-90535

DASZENKA Moloseum - Ch.PL, JCh.PL

ULON'AS des Terres de la Rairie - CIB, Ch. Lot, Ltv, Pl
skvrnitá
LSVK 966/03

ULON'AS des Terres de la Rairie - CIB, Ch. Lot, Ltv, Pl

ROSEMARY Moloseum - Ch.PL
skvrnitá
PKR.II-77002

ROSEMARY Moloseum - Ch.PL

Výstava Třída Ocenění
CACIB Brno - CZ 02. 02. 2019 rozhodčí Szutkiewitz Andrzej - PL šampionů V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 09. 12. 2018 rozhodčí Harnik Sebastian - PL šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 08. 12. 2018 rozhodčí MVDr.Uroševič Milivoje - RS šampionů VD1
CACIB Zágreb - HR 25. 11. 2018 rozhodčí Magdziarska Iwona - PL šampionů V1 CAC CACIB Zágreb vítěz 2018 BOB
CACIB Zágreb - HR 24. 11. 2018 rozhodčí Class Anne-Maria - Fr šampionů V2 r.CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 28. 10. 2018 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V2 r.CAC
CACIB Bratislava - SK 27. 10. 2018 rozhodčí Korosz András - H šampionů V2 r.CAC
CACIB Bratislava - SK 26. 10. 2018 rozhodčí Class Anne-Maria - Fr šampionů V1 CAC res.CACIB
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR čestná V1 Nej.jedinec z čestné třídy
Eu.DDC Zofingen 02. 09. 2018 rozhodčí A. Murante - černá, J. Walsh - skvrnitá, R. Bachmann - modrá šampionů V3
KV Zofingen - CH 01. 09. 2018 rozhodčí L. Mach - černá, modrá S. Honsberger - skvrnitá, šampionů V3
CACIB Mladá Boleslav - CZ 26. 08. 2018 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL šampionů V1 CAC res.CACIB
XLIX. Klubová výstava Šafránkův mlýn 18. 08. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav (CZ) - černá, Adlt Vladimír (CZ) - skvrnitá, Abad Jose Garcia (E) - žlutá, žíhaná, Neugel Michael (CH) - modrá vítězů V1 CAC
CAC Nowy Targ - PL 14. 07. 2018 rozhodčí Rogowská Anna - PL šampionů V1 CWC Best female BOB
CACIB Velká Ida - SK 08. 07. 2018 rozhodčí Csaba Pettko - H šampionů V1 CAC
CACIB Velká Ida - SK 07. 07. 2018 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 10. 06. 2018 rozhodčí Mellin Charlotta - SE šampionů V1 CAC CACIB Cruft's kval. BOB
CACIB Nitra - SK 09. 06. 2018 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 08. 06. 2018 rozhodčí Senashenko Ekaterina - RU šampionů V1 CAC res.CACIB
KV Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL, Mignot Gerard - Fr šampionů V1 CAC
CACIB Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL šampionů V1 CAC CACIB
CACIB Szilvasvarad - H 19. 05. 2018 rozhodčí Nandor Almasi - H šampionů V1 CAC CACIB
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá šampionů V1 CAC
CACIB Zadar - CRO 29. 04. 2018 rozhodčí Selimovic Igor - HR šampionů V1 CAC
CS Zadar - CRO 28. 04. 2018 rozhodčí Rucker Klaus - D šampionů V1 CAC Klubový vítěz CRO 2018 BOB
CACIB Zadar - CRO 28. 04. 2018 rozhodčí Rafael Malo Alcrudo - E šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Satu Mare - RO 22. 04. 2018 rozhodčí Pedro Ivo Santos Bispo - PT šampionů V1 CAC CACIB BOB
CAC Satu Mare - RO 21. 04. 2018 rozhodčí Galyna Kalinichenko - UA šampionů V1 CAC BF BOB
CACIB Satu Mare - RO 21. 04. 2018 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V1 CAC CACIB BOB
CAC Ostrava - CZ 08. 04. 2018 rozhodčí Vondrouš Otakar - CZ vítězů V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz CZ 2018 BOS
CAC Bratislava - SK 18. 02. 2018 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC
CAC Bratislava - SK 17. 02. 2018 rozhodčí Vanža Sergej - SK šampionů V1 CAC VICTORY winner
CACIB Nitra - SK 11. 02. 2018 rozhodčí Szokol Erika - H šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 10. 02. 2018 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Brno - CZ 04. 02. 2018 rozhodčí Kvasnička Lubomír - CZ otevřená V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOS
CACIB Brno - CZ 03. 02. 2018 rozhodčí Matakovič Bojan - HR otevřená V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOS
CAC Brno - CZ 14. 01. 2018 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ mezitřída V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz CZ 2018 BOB
CACIB Nitra - SK 10. 12. 2017 rozhodčí Lozić Žieljko - SRB otevřená V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 09. 12. 2017 rozhodčí Priehoda Marián - SK otevřená V1 CAC res.CACIB
WDS Lipsko - D 12. 11. 2017 rozhodčí Fishbach H. - černá, skvrnitá (psi), Mach L. - černá, skvrnitá (feny) mladých V
CAC Turija - SRB 01. 10. 2017 rozhodčí Antonio Di Lorenzo - NOR mezitřída V1 CAC BOB 3.místo FCI 2
CACIB Bočka Topola - SRB 30. 09. 2017 rozhodčí Paroci Pal - SRB mezitřída V1 CAC CACIB BOB
CAC Brno - CZ 24. 09. 2017 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 17. 09. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK mezitřída V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 16. 09. 2017 rozhodčí Vanža Sergej - SK mezitřída V1 CAC CACIB BOB
CAC Paderborn - D 03. 09. 2017 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner (D) - černá, John Mc Glynn (GB) - modrá, Yvonne McGlynn (GB) - žlutá, žíhaná, Oseli Ksenija (SVN) - skvrnitá mladých V2 r.CAC r.VDH
CAC Plavecky Štvrtok - SK 27. 08. 2017 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK mladých V1 CAJC Vítěz speciální výstavy mladých SK 2017 BOJ
XLVIII. KV Hradec nad Moravicí 26. 08. 2017 rozhodčí Rücker Klaus (D) - černá, Kotík Vanda (PL) - modrá, McGlynn Yvonne (SC) - skvrnitá, McGlynn John (SC) - žlutá, žíhaná mezitřída V2
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 19. 08. 2017 rozhodčí Bíroš Milan - SK mezitřída V2 r.CAC
KV Minsk Mazowiecki - PL 15. 07. 2017 rozhodčí Maunder Veronique - Fr, Pacheco Jose Manuel - Pt mladých V1 Klubový vítěz mladých PL 2017
CACIB Brno - CZ 25. 06. 2017 rozhodčí Wagner Heiko - D mladých V2
KV Bojná - SK 27. 05. 2017 rozhodčí Nandor Almasi - H, .Bíroš Milan - SK (štěňata, dorost, čestná) mladých V2
CACIB Miskolc - H 14. 05. 2017 rozhodčí Korózs András - HU mladých V1 Hpj, BOJ BOS
CACIB Miskolc - H 13. 05. 2017 rozhodčí Evgeny Rozenberg - RU mladých V1 Hpj, BOJ
CAC Miskolc - H 13. 05. 2017 rozhodčí Lejla Alic - BIH mladých V1 Hpj, BOJ
SVP Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2017 rozhodčí Kučerová Martina - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Lučenec - SK 07. 05. 2017 rozhodčí Csaba Pettko - H mladých V1 CAJC
CAC Satu Mare - RO 22. 04. 2017 rozhodčí Alfonso Castells Lladosa - E mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Satu Mare - RO 22. 04. 2017 rozhodčí Bogucka Anna - PL mladých V1 CAJCL BOJ
CACIB Praha - CZ 16. 04. 2017 rozhodčí Klobása Karel - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Bratislava - SK 02. 04. 2017 rozhodčí Matakovič Bojan - HR mladých V1 CAJC
CACIB Bratislava - SK 01. 04. 2017 rozhodčí Zenious Chris - CY mladých V1 CAJC
CACIB Nitra - SK 15. 01. 2017 rozhodčí Vanzha Sergej - SK dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 14. 01. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 04. 12. 2016 rozhodčí Matakovič Bojan - HR dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 03. 12. 2016 rozhodčí Zaza Omarov dorostu N
CACIB Bratislava - SK 06. 11. 2016 rozhodčí Krinke Milan - SK štěňat VN1
CACIB Bratislava - SK 05. 11. 2016 rozhodčí Poltri Daniele - It štěňat VN1
CACIB Bačka Topola - SRB 02. 10. 2016 rozhodčí Zake Ligits - LT dorostu VN1
CAC Turija - SRB 01. 10. 2016 rozhodčí Siewert Falk - D dorostu VN1
KV Bojná - SK 03. 09. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc., Sowinska Malgorzata - PL štěňat VN1 Nejlepší štěně