GERALDINE GRACE BLUE Hradecká hvězda - GCh. RO, Ch.RO, H, JCh.H, Ch.š.SK

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/21 454/14
Narozen: 
Čtvrtek, 4. Prosinec 2014
Pohlaví: 
fena
Barva: 
modrá
GERALDINE GRACE BLUE Hradecká hvězda - GCh. RO, Ch.RO, H, JCh.H, Ch.š.SK

YPERID Dolanský dvůr - CIB, GCh.SK, CZ, Ch.CZ, SK, CMKU
modrá
CMKU/ND/19 732/09/11

YPERID Dolanský dvůr - CIB, GCh.SK, CZ, Ch.CZ, SK, CMKU

KUNDAM dei Monti del Keraton - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, PL, SR, H, A, JCh.CZ, SR
modrá
CMKU/ND/18 787/-07/06/08 LOI 07/47987

KUNDAM dei Monti del Keraton - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, PL, SR, H, A, JCh.CZ, SR

JOSEPH dei Monti del Keraton
modrá
LOI 05/105254

JOSEPH dei Monti del Keraton

HOGAN dei Monti del Keraton - Ch.It, SM
modrá
LOI 03/114710

HOGAN dei Monti del Keraton - Ch.It, SM

FELICIA dei Monti del Keraton
modrá
LOI 01/108429

FELICIA dei Monti del Keraton

GEMMA dei Monti del Keraton
modrá
LOI 02/130146

GEMMA dei Monti del Keraton

BLASCO .
modrá
LOI 114957

OLYMPIA de la Benjamine
černá do modrých
LOI 00/63347

OLYMPIA de la Benjamine

ANGELINA Blue Ecstasy - VCh.CZ
modrá
CMKU/ND/18 081/05/06

ANGELINA Blue Ecstasy - VCh.CZ

LOUIS Medium - CIB, Ch.PL, JCh.PL
modrá
PKR-ll 63089

LOUIS Medium - CIB, Ch.PL, JCh.PL

NELSON Medium
modrá
PKR.II-35124

MESSALINA Medium - Ch.PL
modrá
PKR.II-51764

MESSALINA Medium - Ch.PL

LOTA Dolanský dvůr
modrá
CMKU/ND/16 508/01/04

LOTA Dolanský dvůr

AIRE Tomiva - CIB, Ch.CZ, SK
modrá
CMKU/14 524/97/99

AIRE Tomiva - CIB, Ch.CZ, SK

CEREAM CHEEKS Eclipse
modrá
CMKU/ND/14 070/95/97

CLEMENTINA z Bašteckého dvora - VCh.CZ, SK
modrá
CMKU/ND/19 209/08/09

CLEMENTINA z Bašteckého dvora - VCh.CZ, SK

NABUCCO Cevelob - Ch.CZ, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/18 245/05/07

NABUCCO Cevelob - Ch.CZ, JCh.CZ

HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton - CIB, Ch.PL
modrá
LOI 03/114706 PKR.II-76864

HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton - CIB, Ch.PL

OSIR della Baia Azzurra - CIB, Ch.It
modrá
LOI 00/85568

OSIR della Baia Azzurra - CIB, Ch.It

ELISA dei Monti del Keraton - Ch.IT
modrá
LOI 01/121245

ELISA dei Monti del Keraton - Ch.IT

JOSEPHIN Cevelob - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/17 038/02/04

JOSEPHIN Cevelob - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ

EDDY v.Hünengrab - CIB, Ch.DDC, VDH, Lux
modrá
VDH/DDC 103 403

EDDY v.Hünengrab - CIB, Ch.DDC, VDH, Lux

HAPPY DOG Cevelob - Ch.CZ
modrá
CMKU/ND/15 388/98/02

BORA z Bašteckého dvora
modrá
CMKU/ND/17 810/04/07

BORA z Bašteckého dvora

JUMPER Myszatka - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/16 986/-02/02/03 PKR.II-

JUMPER Myszatka - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, JCh.CZ

MANDY des Terres de la Rairie - CIB, Ch.E
modrá
LOE 0811774 LOF 048955

GERDA Myszatka - CIB, Ch.PL, JCh.PL
modrá
PKR II 57333

GERDA Myszatka - CIB, Ch.PL, JCh.PL

ERA Chvalčovický luh
modrá
CMKU/ND/15 618/99/01

ERA Chvalčovický luh

TINKO v.Borntal - Ch.PL
modrá
CsHPK/12 724/-94/94/96 VDH/DDC 099 842

TINKO v.Borntal - Ch.PL

ADYSS Chvalčovický luh
modrá
CMKU/ND/13 428/95/97

Výstava Třída Ocenění
CACIB Nitra - SK 04. 06. 2017 rozhodčí Lovendskjaer Svend - DK šampionů V3
CACIB Nitra - SK 03. 06. 2017 rozhodčí Gonzalbo Lorenzo Maite - E šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 02. 06. 2017 rozhodčí Luscott Jeff - UK šampionů V2 r.CAC
KV Bojná - SK 27. 05. 2017 rozhodčí Nandor Almasi - H, .Bíroš Milan - SK (štěňata, dorost, čestná) vítězů V2 r.CAC
CACIB Miskolc - H 14. 05. 2017 rozhodčí Korózs András - HU šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Miskolc - H 13. 05. 2017 rozhodčí Evgeny Rozenberg - RU šampionů V1 CAC CACIB BOB
CAC Miskolc - H 13. 05. 2017 rozhodčí Lejla Alic - BIH vítězů V1 CAC
CACIB Lučenec - SK 07. 05. 2017 rozhodčí Csaba Pettko - H šampionů V2 r.CAC
CACIB Satu Mare - RO 22. 04. 2017 rozhodčí Bogucka Anna - PL šampionů V1 CACL res.CACIB
CAC Satu Mare - RO 22. 04. 2017 rozhodčí Alfonso Castells Lladosa - E šampionů V1 CACL BF BOB
CACIB Praha - CZ 16. 04. 2017 rozhodčí Klobása Karel - CZ šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOB
CACIB Bratislava - SK 02. 04. 2017 rozhodčí Matakovič Bojan - HR šampionů V2 r.CAC
CACIB Bratislava - SK 01. 04. 2017 rozhodčí Zenious Chris - CY šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 15. 01. 2017 rozhodčí Vanzha Sergej - SK šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 14. 01. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 04. 12. 2016 rozhodčí Matakovič Bojan - HR šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 03. 12. 2016 rozhodčí Zaza Omarov šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 06. 11. 2016 rozhodčí Krinke Milan - SK otevřená V2 r.CAC
CACIB Bratislava - SK 05. 11. 2016 rozhodčí Poltri Daniele - It otevřená V1 CAC CACIB
CACIB Praha - CZ 30. 10. 2016 rozhodčí Kučerová Martina - CZ mezitřída VD3
CACIB Praha - CZ 29. 10. 2016 rozhodčí Kvasnička Lubomír - CZ mezitřída V3
CACIB Bačka Topola - SRB 02. 10. 2016 rozhodčí Zake Ligits - LT mezitřída V2
CAC Turija - SRB 01. 10. 2016 rozhodčí Siewert Falk - D otevřená V1 CAC
XLVII. KV Bolevec - CZ 11. 09. 2016 rozhodčí Körosz András (H) - černá, Dr.Holensteiner Horst (D) - skvrnitá, Almasi Nandor (H) - žlutá, žíhaná, Oseli - Donati Ksenija (SLO) - modrá mezitřída V3
KV Bojná - SK 03. 09. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc., Sowinska Malgorzata - PL mezitřída V4
CACIB Bratislava - SK 21. 08. 2016 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK otevřená V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2016 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mezitřída VD3
CACIB Mladá Boleslav - CZ 14. 08. 2016 rozhodčí Krinke Milan - CZ mezitřída V2 --
CACIB Velká Ida - SK 03. 07. 2016 rozhodčí xxx mezitřída V1 CAC res.CACIB
CAC Velká Ida - SK 02. 07. 2016 rozhodčí xxx mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 12. 06. 2016 rozhodčí Yerusalimsky Eugene - RU mezitřída V1 CAC CACIB Cruft's kvalifikace
CACIB Nitra - SK 11. 06. 2016 rozhodčí Bíroš Milan - SK mezitřída V1 CAC
CAC Nitra - SK 10. 06. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK mezitřída V2 --
CACIB Szilvásvárad - H 16. 05. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ mladých V2
CACIB Szilvásvárad - H 15. 05. 2016 rozhodčí C. Stefanescu - Ro mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Szilvásvárad - H 14. 05. 2016 rozhodčí László Erdős - H mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Lučenec - SK 08. 05. 2016 rozhodčí xxx mezitřída V2 --
CAC Lučenec - SK 07. 05. 2016 rozhodčí xxx mezitřída V2 r.CAC
CACIB Zadar - CRO 01. 05. 2016 rozhodčí JUAN NAVEDA CARERRO - E mladých V2
CAC Zadar - CRO 30. 04. 2016 rozhodčí Heiko Wagner - D mladých VD
CACIB Zadar - CRO 30. 04. 2016 rozhodčí SINISA CUJAN - HR mladých V2
CACIB Zadar - CRO 29. 04. 2016 rozhodčí ZLATKO KRALJIČ - HR mladých V2
CACIB Zadar - CRO 28. 04. 2016 rozhodčí DUŠAN PAUNOVIČ - SRB mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Nitra - SK 03. 04. 2016 rozhodčí xxx mladých V2
CACIB Nitra - SK 02. 04. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ mladých VD
CACIB Nitra - SK 17. 01. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK mladých V3
CACIB Nitra - SK 16. 01. 2016 rozhodčí Benkovský Milan - SK mladých V3
CACIB Nitra - SK 29. 11. 2015 rozhodčí Mladenovič M.- RS mladých V
CACIB Nitra - SK 28. 11. 2015 rozhodčí Petkoviča Beata - LV mladých V
CACIB Bratislava - SK 25. 10. 2015 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL mladých V3
CACIB Bratislava - SK 24. 10. 2015 rozhodčí Kazlauskaité Remune - LT mladých V2
CACIB Bratislava - SK 23. 08. 2015 rozhodčí Milan Benkovský, SK dorostu VN2
CACIB Bratislava - SK 22. 08. 2015 rozhodčí GALINA KALINICHENKO, UI dorostu VN1
CACIB Velká Ida - SK 05. 07. 2015 rozhodčí Erós Lászlo - H dorostu VN1
CAC Velká Ida - SK 04. 07. 2015 rozhodčí Csaba Petkó - H dorostu VN1