DOROTKA Elegance Dog

Číslo zápisu: 
SPKP 1351
Narozen: 
Čtvrtek, 26. Květen 2016
Pohlaví: 
fena
Barva: 
skvrnitá

GARIBALDI z Tuliho dvora - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK
černá
SPKP 1103

CHAVIER Silva Tarok - Ch.SK
černá
CMKU/ND/20 165/10 SPKP

CHAVIER Silva Tarok - Ch.SK

DINH VAN de la Benjamine - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/19 616/08/-09/09 LOF 69703

DINH VAN de la Benjamine - Ch.CZ

VERAX des Habits Rouges - CIB, Ch.Fr.
skvrnitá
LOF2DAL 064934/64371

VERAX des Habits Rouges - CIB, Ch.Fr.

UKADSURA de la Benjamine
černá
LOF2DAL 64021/10759

UKADSURA de la Benjamine

BIZZARÉ Silva Tarok - CIB, GCh.SK, CZ, Ch.CZ, SK, A, PL, JCh.CZ, SK, A
černá
CMKU/ND/18 559/06/08

BIZZARÉ Silva Tarok - CIB, GCh.SK, CZ, Ch.CZ, SK, A, PL, JCh.CZ, SK, A

TRESOR des Terres de la Rairie - Ch.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/17 068/-02/02/03 LOF 059559

TRESOR des Terres de la Rairie - Ch.CZ

YRIS Regia Uttis
černá
CMKU/ND/16 739/02/04

YRIS Regia Uttis

DAIRA z Tuliho dvora - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK
skvrnitá
SPKP 946

DAIRA z Tuliho dvora - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK

HANNIBAL LECTER il Giardino di Zeus
skvrnitá
MET.Dog.

HANNIBAL LECTER il Giardino di Zeus

BLADE RUNNER del Nord Ovest - Ch.It, MG
skvrnitá
LOI 00/101546

BLADE RUNNER del Nord Ovest - Ch.It, MG

VENUS - A Il Paradisi di Bella
skvrnitá
LOI 01/81988

DYNASTIE Silva Tarok - GCh.SK, Ch.SK
černá
CMKU/ND/19 020/07 SPKP

DYNASTIE Silva Tarok - GCh.SK, Ch.SK

TRESOR des Terres de la Rairie - Ch.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/17 068/-02/02/03 LOF 059559

TRESOR des Terres de la Rairie - Ch.CZ

AURORA Silva Tarok - CIB, GCh.SK, Ch.SK, CZ, PL, A, Nl, JCh.CZ, SK
černá
CMKU/ND/18 088/05/07

AURORA Silva Tarok - CIB, GCh.SK, Ch.SK, CZ, PL, A, Nl, JCh.CZ, SK

CASABLANCA Elegance Dog - CIB, GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK
skvrnitá
SPKP 1014

CASABLANCA Elegance Dog - CIB, GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK

HANNIBAL LECTER il Giardino di Zeus
skvrnitá
MET.Dog.

HANNIBAL LECTER il Giardino di Zeus

BLADE RUNNER del Nord Ovest - Ch.It, MG
skvrnitá
LOI 00/101546

BLADE RUNNER del Nord Ovest - Ch.It, MG

GOLODH del Nord Ovest - Ch.It
skvrnitá
LOI

GOLODH del Nord Ovest - Ch.It

MIJA del Nord Ovest
černá
LOI

MIJA del Nord Ovest

VENUS - A Il Paradisi di Bella
skvrnitá
LOI 01/81988

HORUS Il Paradisi di Bella
černá
LOI

HORUS Il Paradisi di Bella

HILLARY Il Paradisi di Bella - Ch.It
skvrnitá
LOI 114692

HILLARY Il Paradisi di Bella - Ch.It

ASCHLEY Elegance Dog - Ch.SK
černá
SPKP 731

ASCHLEY Elegance Dog - Ch.SK

YURIY Moloseum - Ch.PL, JCh.PL
černá
PKR.II-87831

YURIY Moloseum - Ch.PL, JCh.PL

ULON'AS des Terres de la Rairie - CIB, Ch. Lot, Ltv, Pl
skvrnitá
LSVK 966/03

ULON'AS des Terres de la Rairie - CIB, Ch. Lot, Ltv, Pl

ROSEMARY Moloseum - Ch.PL
skvrnitá
PKR.II-77002

ROSEMARY Moloseum - Ch.PL

ARKA z Tuliho dvora
černá
SPKP 570

BROY Tenuto
černá
SPKP 246

BRIXI od Bibiky
černá
SPKP 414

Výstava Třída Ocenění
CACIB Velka Ida - SK 07. 07. 2019 rozhodčí Bíroš Milan - SK otevřená V1 CAC
CACIB Velka Ida - SK 06. 07. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK otevřená V1 CAC
CACIB Lučenec - SK 05. 05. 2019 rozhodčí Benkovský Milan - SK otevřená V1 ---
CACIB Lučenec - SK 04. 05. 2019 rozhodčí Priehoda Marián - SK otevřená V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 09. 12. 2018 rozhodčí Harnik Sebastian - PL otevřená V1 ---
CACIB Nitra - SK 08. 12. 2018 rozhodčí MVDr.Uroševič Milivoje - RS otevřená V1 CAC
CACIB Komarom - H 21. 10. 2018 rozhodčí Gülix Willi - D otevřená VD1
CACIB Komarom - H 20. 10. 2018 rozhodčí Martin Jean Francoise - Fr otevřená V1 CAC
CACIB Komárom - H 19. 10. 2018 rozhodčí Nandor Almasi - H otevřená V1 ---
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR otevřená V2 r.CAC
CACIB Velká Ida - SK 07. 07. 2018 rozhodčí Bíroš Milan - SK otevřená V1 CAC
CACIB Lučenec - SK 13. 05. 2018 rozhodčí Harris Brian - NZ mezitřída VD1
CACIB Lučenec - SK 12. 05. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mezitřída VD1
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá mezitřída V3
CACIB Nitra - SK 08. 04. 2018 rozhodčí Benkovský Milan - CZ mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 07. 04. 2018 rozhodčí Drudi Enrico - It mezitřída VD1
CACIB Nitra - SK 10. 12. 2017 rozhodčí Lozić Žieljko - SRB mezitřída VD2
CACIB Nitra - SK 09. 12. 2017 rozhodčí Priehoda Marián - SK mezitřída V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 17. 09. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK mladých V2
CACIB Nitra - SK 16. 09. 2017 rozhodčí Vanža Sergej - SK mezitřída V2 r.CAC
CAC Plavecky Štvrtok - SK 27. 08. 2017 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK mladých V2
XLVIII. KV Hradec nad Moravicí 26. 08. 2017 rozhodčí Rücker Klaus (D) - černá, Kotík Vanda (PL) - modrá, McGlynn Yvonne (SC) - skvrnitá, McGlynn John (SC) - žlutá, žíhaná mladých VD4
KV Bojná - SK 27. 05. 2017 rozhodčí Nandor Almasi - H, .Bíroš Milan - SK (štěňata, dorost, čestná) mladých VD
CACIB Lučenec - SK 07. 05. 2017 rozhodčí Csaba Pettko - H mladých V2
CACIB Lučenec - SK 06. 05. 2017 rozhodčí Priehoda Marián - SK mladých V1 CAJC